Fohow 3D magnetoterapinis čiužinys

3D ciuzinys SU KOR

  Dėmesio!  Kompanijoje būna akcijos, kada galite įsigyti dvigulį 3D čiužinį dvigubai pigiau. Kam įdomi tokia galimybė, parašykite arba paskambinkite mums.

  1. Trimatis magnetinis laukas stimuliuoja viso organizmo mikrocirkuliaciją.

  2. Patentuotas dygsniuoto veliūro audinys pasižymi antibakterinėmis ir antierkinėmis savybėmis.

  3. Ilgųjų bangų infraraudonojo spinduliavimo ir anijonų poveikis.

  4. Trimatės struktūros (3D) audiniai leidžia čiužiniui palaipsniui įgauti žmogaus kūno formą.

  5. Tai puikus gamtinis šilumos laidininkas.

  6. Atitinkantis eurostandartus ugniai atsparus audinys miegui suteikia daugiau saugumo ir komforto.

  7. 15-os sluoksnių čiužinio struktūra visapusiškai sveikatina žmogaus organizmą.

Pagrindiniai gaminio komponentai – minkšti magnetai (neodimis-geležis-boras), funkcinis pluoštas su infraraudonojo spinduliavimo ir jonizacijos funkcija, trimatis 3D pluoštas. Visi sudėtyje esantys audiniai yra išbandyti ir patikrinti, atitinka tekstilės pramonės standartus, pasižymi sveikatinančiomis funkcijomis.

Charakteristika:

1700 Gausų galingumo trimatis magnetinis laukas efektyviai gerina visų žmogaus organų mikrocirkuliaciją, kraujo klampumą, mažina nuovargį, mažina skausmą ir raumenų spazmus.

Kontaktuojant funkciniam sluoksniui su žmogaus kūnu vyksta pjezoelektrinė ir pjezoterminė reakcija, t.y. susidaro ilgųjų bangų infraraudonasis spinduliavimas ir anijonai. Spinduliuotė viršija 86%, jos dėka gerėja mikrocirkuliacija žmogaus kūno audiniuose, pagreitėja metabolizmo procesai. Susidarę anijonai valo orą ir sveikatina organizmą.

Aukštųjų trimačių technologijų audinio pluoštas turi X formos struktūrą – tai idealiausia gamtinė struktūra, kurios kiekviename kvadratiniame centimetre yra 40 prilaikančiųjų pluoštų. Viršutinis ir apatinis čiužinio paviršiai turi akytą struktūrą. Tai sukuria aerobinį oro cirkuliacijos sluoksnį, kurio dėka čiužinys gerai vėdinasi, nesikaupia drėgmė, gerai prigula prie nugaros. 1.5m×2m dydžio čiužinyje yra 1 280 000 mln. prilaikančiųjų pluoštų, kurių dėka žmogaus kūno svoris tolygiai pasiskirsto visame čiužinio paviršiuje bei sukelia masažo efektą miego metu.

Ciuzinys su kor

Dygsniuotas veliūras – unikalaus patentuoto dizaino (4 JAN ŠEN sezonai) audinys, apdorotas sidabro anijonais, kas sudaro antibakterinį ir antierkinį poveikį. Ugniai atsparus audinys atitinka eurostandartus, turi originalią išvaizdą, saugus ir komfortiškas naudojant.

Patogus transportuojant.

Naudojant 3D čiužinį daugiau kraujo priteka į vidaus organų ląsteles, o reguliariai naudojant ilgą laiką stimuliuojamas imunitetas ir stiprinamas organizmas.

Gaminys rekomenduojamas: sveikiems žmonėms, žmonėms turintiems nežymių sveikatos sutrikimų ir žmonėms, norintiems pagerinti savo sveikatos bei miego kokybę.

Fohow 3D čiužinio A pusė rekomenduojama miegui pavasarį ir vasarą.

Fohow 3D čiužinio B pusė rekomenduojama miegui rudenį ir žiemą.

Dvigulio čiužinio matmenys: 150x200x5 сm

Kaina 2600€