Dušo gelis su kordicepsu

Kaina 15,4€ už 500ml pakuotę arba 19€ už 800ml pakuotę (nemokamas, greitas siuntimas Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

 Fohow dušo gelio sudėtyje yra natūralūs ekstraktai iš Kininio kordicepso, alyvuogių, Mongier šaknies lazdelės vaisių, šparagų šaknų ir kitų augalinių komponentų. Gelis švelniai valo odą, veiksmingai pašalina nemalonų kvapą ir niežėjimą, maitina ir apsaugo odą. Hialurono rūgštis sukuria apsauginį sluoksnį, kuris veiksmingai išlaiko drėgmę, o oda tampa lygi ir elastinga. Dušo gelis su Kordicepsu Fohow (Fenix) turi švelnų neutralų kvapą, kuris suteiks gyvybingumo ir šviežumo jausmą visai dienai.

Sudėtis

Alyvuogių ekstraktas

Alyvuogių aliejaus riebiosios rūgštys ir natūralūs riebaluose tirpūs vitaminai yra labai naudingi odai. Šie komponentai maitina ir rūpinasi odos sveikata, atkuria natūralų elastingumą, suteikia odai švelnumo ir elastingumo. Alyvuogių aliejus lengvai įsiskverbia į odą ir nelieka riebalinių pėdsakų. Tai yra visiškai natūralus ir saugus odos priežiūros komponentas.

Kininio kordicepso ekstraktas

Kordicepse yra daug maistinių medžiagų, jis padidina odos atsparumą įvairiems dirgikliams, naudojant tiek trumpą laiką, tiek ilgą. Efektyviai sumažina neigiamą ultravioletinių spindulių poveikį, atstato pažeistas ląsteles, pagreitina jų regeneraciją, efektyviai sulėtina odos senėjimo procesą, prisotina odą maistinėmis medžiagomis

Monje vaisių šaknų ekstraktas

Monje šakniavaisiai padeda atsikratyti niežulio ir uždegimo, nedirgina odos ir nesukelia alergijos. Ši korekcija dažnai naudojama kinų tradicinėje medicinoje odos ligų gydymui.

Šparagų ekstraktas

Šparaguose esanti rūgštis yra antioksidantas, apsaugantis nuo nesočiųjų riebalų rūgščių oksidacijos. Šis komponentas dažnai įtraukiamas į odos priežiūros produktus kartu su vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, sustiprinant jų poveikį. Naudojamas odos keratinizavimui sulėtinti ir gydyti, išlaiko odą minkštą, elastingą ir ją drėkina

Veikimas

• odos valymas
Fohow švelnaus gelio formulė giliai valo ir nedirgina odos, palaiko odos sveikatą.

• odos maitinimas
Natūralūs kordicepso ekstraktai, alyvuogių aliejai, Monje vaisių šaknų ekstraktas ir kiti augaliniai komponentai ne tik valo odą, pašalina kvapą ir niežulį, bet taip pat suteikia maitinimą odai.

odos drėkinimas

Hialurono rūgštis sudaro apsauginį sluoksnį, kuris veiksmingai išlaiko drėgmę taip, oda tampa lygesnė, stangresnė ir prisotinta drėgmės.

• išskirtinis aromatas

Švelnus natūralus aromatas, suteikiantis šviežumo jausmą po dušo.