Kompanija

 Fohow korporacija – tai vienintelė farmacinė, aukštųjų technologijų, tinklinio marketingo Kinijos kompanija, gaminanti produkciją su kordicepsu ir turinti savo mokslinių tyrimų institutą. Ten dirbantys mokslininkai tyrinėja ir kuria naujas receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato efektyvumą ir t.t.

Filmas apie kompaniją lietuvių k.

2021m. filmas apie Fohow kompaniją rusų k.

Filmas apie Fohow produkciją rusų k.

 Fohow korporacija didžiuojasi tuo, kad mokslo tyrimo institutui vadovauja šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, akademikas Tang Youzhi. Praeityje jis buvo ilgametis Kinijos vadovo Mao Dzeduno gydytojas. Akademikas Tang Youzhi visuomet konsultuodavo ir tebekonsultuoja žymiausius valstybės veikėjus Kinijoje ir už jos ribų.

Tan Yuji

Andrej Iljin susitikime su akademiku Tang Youzhi

 Pagrindinė korporacijos Fohow misija – sveikatos palaikymo kultūros plėtojimas visame pasaulyje, visos žmonijos laimingos ir sveikos gyvensenos koncepcijos sukūrimas.

 Visų korporacijos Fohow įmonių gamyba yra pažymėta aukščiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais FDA, GMP, ISO9001, HACCP, HALAL, Kosher. Visa Fohow produkcija sertifikuota Lietuvoje.

Kompanijos pastatai

 Produkcija su kordicepsu ir kiti Fohow preparatai plačiai naudojami, kaip profilaktikos bei gydimo priemonės. Jie veikia visai kitaip, nei visi kiti pasaulyje žinomi natūralūs preparatai. Fohow preparatų ypatybės – greitas, švelnus žmogaus biologinės ir imuninės sistemų reguliavimas ir atstatymas, bei In ir Jang energijų reguliavimas.

 Fohow korporacija savo gamyboje naudoja naujausias šiuolaikines technologijas, kuriu dėka preparatų veiksmingumas dešimteriopai pranoksta žaliavos poveikį. Gaminant produktus naudojami pažangiausi šiuolaikiniai metodai. Fohow preparatuose maksimaliai išsaugomi veiklieji ir pašalinami neveiksmingi komponentai bei priemaišos. Tai padidina produktų įsisavinimą ir veiksmingumą. Fohow korporacija atitinka visus griežtus šiuolaikinės farmacinės kompanijos reikalavimus.

Filmas apie kompanijos gamybą rusų k.

Filmas apie Fohow produkcijos gamybą rusų k.

 Fohow korporacija rūpinasi tuo, kad daugelyje pasaulio šalių būtu atlikta preparatų registracija. Per labai trumpą laiką Fohow produkcija sertifikuota Lietuvoje, JAV, Didžiojoje Britanijoje, Latvijoje, Estijoje, Izraelyje, Lenkijoje, Čekijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Mongolijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Malaizijoje, Nigerijoje, Ganoje, Malyje, Benine ir daugelyje kitų valstybių. Tai rodo, kad korporacija Fohow sėkmingai dirba pasaulinėje rinkoje. Gamindama unikalią sveikatinimo produkciją, Fohow korporacija užtikrintai žengia į priekį įvairiose pasaulio šalyse.