Fohow 2-os kartos Bioenergetinis masažuoklis

Kaina 1441€ Kartu su masažuokliu Jūs gausite dovanų apmokymus dviem žmonėms dirbti su masažuokliu už 600€ (išduodamas sertifikatas)!!! Taip pat, mūsų atstovybės specialistai individualiai nemokamai konsultuos Jūs visais klausimais ir pastoviai tobulins Jūsų kvalifikaciją.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Fohow bioenergetinį masažuoklį ir nemokamai išbandyti jo malonų, atpalaiduojantį poveikį prašome registruotis  info@kor.lt arba +37067787777 (dovanos vertė 30€)!

FOHOW bioenergetinio masažuoklio poveikis yra pagrįstas pagrindiniais Tradicinės Kinų Medicinos meridianų principais ir vidaus organų teorijomis, apjungia kartu šiuolaikinės bioinformatikos, energetikos, neurologijos ir kitas disciplinas. Pažangiausių šiuolaikinių technologijų dėka jis visapusiškai imituoja tokias Tradicinės Kinų Medicinos technikas kaip akupunktūra, guaša ir tuina masažai, ugnies terapija, baguan taurių terapija ir daug kitų.

Tiesiogiai veikdamas biologiškai aktyvius taškus, meridianų masažuoklis didina atsigavimo (gydymo) greitį ir veiksmingumą, išvalo meridianus, atkuria normalią Či (Qi) ir kraujo tėkmę, padidina energiją kūne, atkuria vidaus organų In-Jang (Yin-Yang) pusiausvyrą.

Ši metodika yra veiksminga profilaktikai, organizmo sutrikimų atstatymui, o taip pat ir sveikatos palaikymui. Ji puikiai suderinta su trimis pagrindiniais FOHOW Jang-Šeng (Yang-Sheng) principais – Jang-Šeng psichologija, Jang-Šeng elgesys, Jang-Šeng mityba, idealiai tinka naudoti su pagrindiniais “Reguliavimo, valymo ir papildymo” serijos produktais, gali būti veiksminga daugelio ligų profilaktinė ir sveikatos palaikymo priemonė.

Aštuonios pagrindinės BEM masažuoklio funkcijos:

1. Šalina toksinus ir valo kraują.
2. Skatina kraujo ir limfos mikrocirkuliaciją.
3. Spartina medžiagų apykaitą.
4. Suaktyvina ląstelių veiklą, stiprina imunitetą ir didina savaiminio gijimo galimybes.
5. Mažina uždegimus, slopina skausmą, stiprina raumenis ir kaulus.
6. Reguliuoja nervų sistemą, gerina miego kokybę.
7. Reguliuoja endokrininės sistemos funkcijas, koreguoja figūrą ir pasižymi kosmetiniu poveikiu.
8. Valo meridianus, pašalina kraujo sąstovį.