Vandeniliu prisotinto vandens aktyvatorius Fohow

 Kaina  300€ (Nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

✅ Kas tai – vandeniliu prisotintas vanduo? tai vanduo, kuriame elektrolizės pagalba vanduo yra prisotinamas molekuliniu vandeniliu, kuris lengvai prasiskverbia pro ląstelių sieneles, pasiekia ląstelės branduolį, neutralizuoja, bei pašalina laisvuosius radikalus.

⛔️ Kas yra laisvieji radikalai? Tai molekulių dalys, kurios kenkia mūsų organizmo ląstelėms ir prisideda prie daugelio ligų, kuriomis sergame. Laisvieji radikalai mūsų organizme atsiranda dėl netinkamos mitybos, vaistų, kuriuos vartojame, oro taršos, alkoholio ar tabako. Laisvųjų radikalų perteklius organizme sukelia oksidacinį stresą, jo nuolat atakuojamos ląstelės keičiasi, pradeda nykti – vystosi navikai, aterosklerozė, Parkinsono, Alzhaimerio, širdies ir kraujagyslių ligos. Laisvieji radikalai taip pat turi įtakos priešlaikinio senėjimo procesams.

✅ Kokia yra vandeniliu prisotinto vandens nauda? Moksliniai tyrimai nustatė, kad vandeniliu prisotintas vanduo, prasiskverbęs pro ląstelių sieneles, ląstelėse veikia, kaip galingas antioksidantas. Būtent jis galėtų padėti kovoje prieš mūsų sveikatai kenkiančius laisvuosius radikalus. Vandeniliu prisotinto vandens antioksidacinės ir priešuždegiminės savybės yra geras būdas kovoti ir su ankstyvu senėjimu. Žmogui senstant, organizmo ląstelės tampa vis mažiau atsparios oksidaciniam stresui, kurį sukelia laisvųjų radikalų perteklius, intensyvūs saulės spinduliai bei toksiški chemikalai mūsų aplinkoje.

✅ POVEIKIS:

– Vandeniliu prisotintas vanduo ne tik aprūpina organizmą vandens kiekiu, kuris mums būtinas, bet ir valo žarnyną, palaiko geresnį virškinimą ir padeda greičiau atsikratyti nepageidaujamo svorio.

– Kasdien geriamas toks vanduo suteikia daugiau energijos, padeda kovoti su nuovargiu, mažina uždegiminius procesus, reguliuoja cholesterolio bei cukraus kiekį kraujyje, mažina raumenų nuovargį intensyviai sportuojant ir kelia nuotaiką.