Kontaktai

Jau 14 metų oficialiai dirbame su Fohow produkcija ir garantuojame greitą, kokybišką bei patogų aptarnavimą Lietuvoje ir užsienyje.

Išsamius produkcijos aprašymus atsiunčiame el. paštu. Gauti visą papildomą informaciją, gydytojų konsultacijas, atsakymus į klausimus arba užsirašyti diagnostikai su išsamios, individualios sveikatinimo progrmos sudarymu Jūs galite astra.eventum@gmail.com   Viber, WhatsApp, Telegram, Tel.+37067787777    skype: astra.eventum

Atstovybė Vilniuje: Švitrigailos 11A-201
Darbo dienomis 10.00 – 17.00 val.
(Trumpam galite parkuotis prie pat įėjimo).

Jeigu Jums skubiai prireiks produkcijos savaitgalį, galite drąsiai skambinti arba rašyti Viber, WhatsApp, Telegram, Tel.+37067787777

Dažniausiai, visą produkciją turime vietoje. Atsiskaitymas tik grynais arba pavedimu.

Taip pat atsiskaityti galite per PayPal mokėjimų sistemą andrejus.i@gmail.com (pridėkite +4% prie sumos, nes PayPal mokėjimų sistema apmokestina visus mokėjimus).

Mūsų sąskaitos numeris:
UAB ASTRA EVENTUM
LT643500010001145130
SWIFT: EVIULT2VXXX
Paskirtis: Už Fohow produkciją

Nemokamas produkcijos pristatymas Lietuvoje per 1-2 dienas!

Produkciją siunčiame per LP EXPRESS arba Omniva paštomatus, kaimo vietovėse siuntinius pristato „Lietuvos paštas“. Užtenka užpildyti mūsų puslapyje esančią užsakymo formą arba parašyti laisvos formos laišką arba paskambinti ir pasakyti norimos produkcijos kiekį, vardą, pavardę, adresą kur pristatyti produkciją ir telefono numerį.

LP EXPRESS paštomatų sąrašą rasite čia:

https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html

Omniva paštomatų sąrašą rasite čia:

https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai/

 Siunčiame ir į užsienį. Europoje iki 2kg siuntimas kainuoja apie 8-10€

 Dažnai vyksta paskaitos ir apmokymai įvairiuose Lietuvos miestuose ir užsienyje.

Galime Jus apmokyti darbui su BEM masažuokliu.

 Galime atvykti  Jums patogiu laiku ir pravesti įdomią paskaitą, apmokymus bei diagnostiką su individualiais patarimais visoje Lietuvoje ir užsienyje.