Fohow Gaoqian tabletės

Kaina  49€  (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

 Fohow Gaoqian sudėtis: konžakas, chitozanas, spirulina, skaidulinė ląsteliena iš vaisių ir daržovių.

 Vartojimas: po 2-8 tab., 2 kartus per dieną (20-30 min. prieš valgį), užgerti 400-600 ml vandens.

 Visiškai saugus ir neturintis pašalinio poveikio preparatas. Galimas ilgalaikis vartojimas.

Spirulina 

 Tai nepaprastas vertingų mitybinių medžiagų kompleksas ir vienas geriausių visiškai natūralių baltymų šaltinių. Pagal mitybinių medžiagų kiekį 1 g spirulinos atitinka 1 kg šviežių daržovių. 100 g spirulinos yra 60-70 g baltymų (3 kartus daugiau už sojų pupeles). Spirulinos baltymai labai lengvai įsisavinami, įsisavinimo koeficientas siekia 65-80%. Spirulinoje yra 18 rūšių aminorūgščių (iš kurių 8 nepakeičiamos, t.y. nesintezuojamos žmogaus organizme), kai kurios iš jų augaliniame maiste praktiškai nesutinkamos. 

Konžakas

 Nedalyvauja energijos gamyboje. Ekstrahuoti iš konžako milteliai nesuteikia žmogaus organizmui papildomos energijos. Be to jie gali sudaryti maistui apsauginį apvalkalą, kuris saugo maistą nuo virškinamųjų fermentų poveikio. Rezorbuojantis riebalams ir riebalus transportuojančioms medžiagoms konžako maistiniai produktai palaipsniui išbrinksta, o tai greit ir ilgam gali sudaryti sotumo pojūtį.

Chitozanas 

 Tai gyvūninės kilmės maistinės skaidulos, pasižyminčios teigiamu elektros krūviu (katijonai). Chitozanas – vienintelė gamtinė šarminio pobūdžio polisacharidų rūšis, sąlygojanti svarbias jo fiziologines funkcijas. Pasižymi labai stipriu poveikiu žmogaus organizmo fiziologinėmis funkcijomis. Daugelis JAV ir Europos dietologinių organizacijų 1991 metais chitozaną įvardino sekančiu po baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų „šeštuoju gyvybiniu elementu”, būtinu žmogaus sveikatai.

 Patekęs į žmogaus organizmą, chitozanas lieka praktiškai nepasisavinamas, ką ir parodė ekskrementų masės tyrimas. Dėl šios priežasties jis priskiriamas vienai iš maistinių skaidulų rūšių.

 Chitozanas turi stiprų afinitetą maistinėms dažų medžiagoms. Tyrimai parodė, kad azoto dažai organizmo viduje sudaro patvarius junginius su chitozanu. Organizme jie tampa nepasisavinami ir su chitozanu iš jo pasišalina.

Skaidulinė ląsteliena

 Tai ekstraktas iš augalų ląstelių sienelių. Tai yra stambiamolekulinė celiuliozė – mažesnio svorio, tačiau didesnio tūrio. Virškinamajame trakte užima didelę erdvę, todėl labai efektyviai padeda numalšinti alkio jausmą, kai padidėja svoris, apetitas ir potraukis saldumynams.

Fohow Gaoqian pakuotėje 144 tabletės po 0,7 g