Fohow šilkinė antklodė

image

Kaina  880€ 600€  (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

Audinio sudėtis: natūralus šilkas su infraraudonųjų bangų spinduliavimo funkcija ir jonizuotomis dalelėmis pasižyminčiu pluoštu. Unikalaus raštuoto piešinio išorinis audinys.

Aprašymas: pagrindinė audinio žaliava yra natūralus šilkas ir tenselio pluoštas. Atlikus daugkartinius bandymus ir patikrinimus įsitikinta, kad tai atitinka sveikatinamąjį poveikį turinčios tekstinės pramonės gaminių reikalavimus.

Produkto charakteristikos

1. Tenselis – naujas pluoštas, sudėtingų nanotechnologijų pagalba gaminamas iš aukštos kokybės celiuliozės, gaunamos iš jaunų eukalipto ūglių. Natūralios žaliavos audinys yra ekologiškas, antialergiškas, antibakterinis, visiškai saugus žmogaus organizmui, tvirtas ir elastingas, neprarandantis savybių net po daugelio skalbimų.

2. Šilkui gaminti naudojamas „šilko skystis“, kurį išskiria šilkverpiai ausdami kokoną. Tai pirmasis natūralios kilmės pluoštas, kurį naudoja žmonija. Gamtinis šilkas – tai lengvas, minkštas, plonas natūralus pluoštas, pasaulyje žinomas kaip „antra žmogaus oda“, o profesionalų vadinamas „Imperatorių pluoštu“. Natūralus šilkas – ploniausias gamtinis proteino pluoštas, kurio struktūra 87% artima žmogaus odos struktūrai. Jo sudėtyje yra žmogaus organizmui būtinų amino rūgščių, pasižymi unikaliomis savybėmis: absorbuoja drėgmę ir reguliuoja temperatūrą, priklausomai nuo sezono ir aplinkos. Šilkas – unikalus audinys, iš kurio gaminami išskirtinai aukštos kokybės audiniai. Antklodės audinio sudėtyje esantis šilkas – kokybiškas ir vertingas gamtinis produktas, puikiai saugantis šilumą, neerzina odos, pasižymintis antistatinėmis savybėmis, minkštas ir malonus.

3. Funkciniam sluoksniui kontaktuojant su žmogaus oda susidaro pjezoelektrinė ir pjezoterminė reakcija, t.y. generuojamas infraraudonasis 4-14 mikronų spinduliavimas ir atsiranda anijonai. Infraraudonasis spinduliavimas viršija 86%, kas pagreitina mikrocirkuliaciją ir metabolizmo procesus žmogaus organizme. Susidarę anijonai valo orą ir sveikatina organizmą.

Gaminys rekomenduojamas: žmonėms, turintiems nežymių sveikatos sutrikimų bei sveikiems žmonėms.

Išmatavimai: 150×215 сm