Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Kaina 110€ (klauskite apie taikomas nuolaidas).

Nemokamas siuntimas Lietuvoje ir į užsienį! Užsakyti

 Diržą reikia dėvėti raudonu aplikatoriumi prie kūno. Procedūros rekomenduojamos bet kokio amžiaus žmonėms. Procedūrų kiekis neribojamas, tačiau reikia atsiminti, kad didžiausias  efektas pasiekiamas, kai seansai atliekami ne ilgą laiką dėvint diržą, o reguliariai.

 Prieš naudojimą darbinį diržo paviršių galima sudrėkinti (purkštuvu ar drėgnu delnu), tada veikimas būna intensyvesnis, apjuosti reikiamą vietą ir susegti lipdukais. Poveikis prasideda po 5 – 10 min. (priklausomai nuo odos jautrumo) pajuntama šiluma. (Reikia pabrėžti, kad tai ne garstyčių lapeliai ir ne paprastas šildymas – ne tik nudegimo bet iš viso jokių naudojimosi pėdsakų, tokių kaip paraudimas ar viršutinio odos sluoksnio temperatūros pakilimas nebus).

 Rekomenduojamas naudojimo laikas 10 – 30 min. Jei labai degina, reikia nusiimti diržą. Nerekomenduojam apsijuosus būti ilgiau kaip 3 valandas. Jei diržą būnama apsijuosus ilgai, jo nereikia drėkinti, tada vyksta lėtas infraraudonųjų spindulių poveikis be deginimo efekto. Kaklo diržą naudoti galima du kartus per dieną. Miegoti su juo nerekomenduojama.