Fohow Sanbao Oral Liquid (Kordicepsas “Trys brangenybės”)

Kaina  44€  (4 buteliukai po 30ml)

Kaina  58€  (6 buteliukai po 30ml)

Nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį Užsakyti

 Kordicepso Fohow Sanbao (Trys brangenybės) gamybai panaudotas laukinis kininis kordicepsas (cordyceps sinensis) – 80%, renkamas Cinchai – Tibeto kalnuose. Produkto sudėtyje yra linčži (ganoderma lucidum), šitake, himalajų medus. Kordicepso Fohow Sanbao sudėtyje yra daug aktyvių komponentų.

 Kordicepsas Fohow Sanbao yra sukurtas geriamojo ekstrakto Fohow Feniksas pagrindu. Jis turi dar didesnę kordicepso koncentraciją (80,0 %).

 Savo unikalių savybių dėka kininis kordicepsas tampa vis populiaresniu moderniame pasaulyje.

 Fohow Sanbao – tai kompanijos Fohow sveikos mitybos produktų mokslinio tyrimo instituto mokslininkų ir specialistų kolektyvo ilgamečio mokslinio tyrimo rezultatas.

Vartojimas

 Kordicepsas Fohow Sanbao geriamasis ekstraktas skiriamas tokiomis pačiomis dozėmis ir kursais, kaip ir ekstraktas Fohow Feniksas. Vaikams dažniausiai yra skiriamas ekstraktas Fohow Feniksas.

 Fohow Sanbao ir kitus skystuosius preparatus geriausia gerti rytais (nuo 6 iki 9 val.), iškart prabudus ir vakare prieš miegą. Prieš juos geriant, rekomenduojama praskalauti burną, nuvalyti dantis ir liežuvį nuo apnašų ir išgerti pusę stiklinės šilto vandens. Vėliau išgerti reikalingą preparato kiekį, tam panaudojant pridedamą šiaudelį arba, norint dar tiksliau dozuoti preparatą, švirkštą be adatos. Atidarytą Fohow Sanbao flakoną reikia laikyti šaldytuve.