Fohow masažinis kremas veidui ir kūnui

 Kaina 11€ už 160 ml pakuotę (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

 Šio produkto sudėtyje yra išskirtinai natūralūs augaliniai komponentai. Natūralių augalinių komponentų išgavimui panaudota pažangi kvantinė technologija. Be cheminių priemaišų. Absoliučiai saugus.

 Kremas prasiskverbia giliai į odą ir daro ją glotnią, elastingą ir švelnią. Sukuria apsauginį barjerą, kuris saugo nuo žalingo aplinkos poveikio ir suteikia odai minkštumą, švelnumą ir stangrumą.

 Kremo nereikia nuplauti. Tepkite nedideliu kiekiu tą vietą, kurią masažuosite.

Kremas yra pagamintas tik iš natūralių ingredientų, įskaitant:

tremella ficus, dendrobio ekstraktas, avižų beta gliukanas, folio rūgštis, hidrolizuotas kolagenas, natrio hialuronatas.

Kremas puikiai atlieka ultragarsą, aktyviai drėkina dermą, išlaiko drėgmę ląstelių viduje, turi maistinį poveikį ir lėtina uždegiminius procesus.

 Šis kremas tai natūralus augalinis preparatas, sukurtas specialiai naudoti kartu su Fohow kūno bioenergomasažuokliu (bioenergomasažuoklio paskirtis yra toksinų šalinimas, kraujo valymas, energetinių kanalų valymas, medžiagų apykaitos stimuliavimas). Naudojant juos kartu, kremas sustiprina energetinių kanalų valymą ir žymiai sumažina skausmą. Atkuria ir palaiko kūno energingumą ir gyvybines jėgas. Naudojant kremą kartu su bioenergomasažuokliu pagreitėja sveikatinimo procesas.

Kiekis: 160 ml