Naujos kartos šešių dalių Fohow patalynės komplektas

 Kaina  1200€  (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

  Taikant naujausius laimėjimus moksle, buvo sukurti unikalūs patalynės reikmenys, su kuriais žmogus ne tik ilsisi, bet ir gerina savo gyvenimo kokybe bei jaunina savo organizmą.

“Fohow” patalynės poveikis

1. Labai pagerina kraujo mikrocirkuliaciją, veikia profilaktiškai bei yra pagalbinė priemonė sergant ligomis, kurios susietos su mikrocirkuliacijos sutrikimais: širdies ir kraujagyslių ligos, hipertoniją, galvos smegenų kraujagyslių ligos, reumatinis artritas, cukrinis diabetas, augliai, varikozė, vaskulitas, menstruaciniai skausmai ir kt.

2. Gerina medžiagų apykaitą organizme, šalina nuovargį, grąžina fizines jėgas.

3. Padeda kaupti ir išsaugoti šilumą.

4. Didina ląstelių aktyvumą ir organizmo imunitetą.

5. Atveria energijos kanalus, šalina skausmą.

6. Turi bakteriostatinį, priešuždegiminį poveikį, šalina pabrinkimus.

  Mūsų klientai šią patalynę labai gerai įvertino. Itin gerų atsiliepimų girdime iš vyrų – ir nemiga kažkur pradingo, ir miegas trumpesnis, bei gilesnis, ir nebeprakaituoja naktimis, ir iš viso, didelis malonumas tokioje patalynėje gulėti.

 Patalynės komplektą sudaro 6 dalys: antklodė, antklodės užvalkalas, stora paklodė, du užvalkalai pagalvėms ir sofos pagalvė.

Išmatavimai

Dvigulės patalynės komplektas:
S
tora paklodė 245 x 250 cm
Antklodės užvalkalas 220 х 230 cm
Pagalvės užvalkalas 48 х 74 cm, 2 vnt.
Antklodė 220 х 230 cm
Sofos pagalvė 15 х 50 см

 Fohow aukštųjų technologijų tekstilės gaminiai yra mokslinių pasiekimų tekstilės pramonėje, medžiagų inžinerijoje, medicinoje ir biologijoje rezultatas. Panaudojus natūralių gamtinių medžiagų savybes sukurta unikali medžiaga, iš kurios gaminami Fohow funkcinės tekstilės gaminiai.

 Esant normaliai žmogaus kūno temperatūrai, ši medžiaga sugeria energiją iš aplinkos ir nuolat siunčia ją į žmogaus kūną, todėl aktyvuojamos vandens molekulės mūsų organizmo ląstelėse, gerėja vietinė kraujotaka, normalizuojasi metabolizmas ir sustiprėja imunitetas.

 Mikrocirkuliacija – kraujo apytaka arterijose ir venose yra pagrindinė struktūrinė ir funkcinė kraujotakos sistemos dalis. Į jos sąvoką įeina skysčių venose, arterijose, limfiniuose kapiliaruose bei tarpląstelinėje terpėje apytaka. Mikrocirkuliacinės sistemos dėka kiekviename organe, audinyje ir ląstelėje vyksta informacijos bei energijos perdavimas, aprūpinimas deguonimi ir maistingosiomis medžiagomis, taip pat anglies dvideginio ir metabolizmo atliekų šalinimas.

 Naujausi medicinos tyrimai patvirtina, kad mikrocirkuliacijos sistemos darbo sutrikimų pasekmė – ankstyvas senėjimo procesas ir daugelis ligų: nervų sistemos (nepakankamas galvos smegenų kraujagyslių aprūpinimas deguonimi, galvos smegenų ląstelių deguonies badas, galvos svaigimas, nemiga ir kiti miego sutrikimai, atminties pablogėjimas, neurastenija, sunkesniais atvejais – galvos smegenų infarktas ir insultas), širdies – kraujagyslių sistemos (širdies raumens nepakankama kraujotaka, spaudimas krūtinės plote, ritmo sutrikimai, stenokardija, vainikinių kraujagyslių nepakankamumas ir pan., iki sunkų pasekmių – miokardo infarkto), kvėpavimo sistemos (dusulys, kosulys, astma, bronchitas ir pan.), virškinimo sistemos, nuo kurios darbo labai priklauso bendra žmogaus organizmo būklė (skrandžio veiklos sutrikimai ir sutrikęs maistinių medžiagų pasisavinimas provokuoja gastritą, opaligę ir pan.), endokrininės sistemos sutrikimai.

 Be to, mikrocirkuliacijos sistemos sutrikimų paseka gali būti skydliaukės hiperfunkcija, cukrinis diabetas, mastitas, pieno liaukų hiperplazija, kt. lėtiniai susirgimai. Urogenitalinės sistemos ligos: nefritas, inkstų nepakankamumas, moterų mažojo dubens ertmės uždegimai, menstruacinio ciklo sutrikimai, vyrams – prostatos uždegimas, cistitas ir pan. Atramos – judėjimo sistemos ligos: raumenų skausmai, tirpimas, šaltų galūnių sindromas, kapiliarų nepraeinamumas, vaskulitas, varikozinis venų išsiplėtimas, šlubumas, veriantis skausmas; juosmens, peties, kelio, pėdos sąnarių degeneraciniai pakitimai. Moters lytinės sistemos ligos: menstruaciniai skausmai ir ciklo sutrikimai, gimdos priedų uždegimai, gimdos miomos – šios ligos susiję su kraujo ir Či energijos apytakos sutrikimais. Dermatologiniai (odos) susirgimai: žmogui senstant, odoje mažėja kapiliarų, stebimas nepakankamas odos aprūpinimas krauju, deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, todėl greičiau atsiranda raukšlės, pigmentinės dėmės, anksčiau laiko pastebimos raukšlelės apie akis, maišeliai po akimis ir pan. Senatvinės ligos: širdies vainikinių kraujagyslių ligos, peties sąnario patologinis periartritas, osteoporozė ir pan.; nepakankama galvos smegenų kraujotaka sąlygoja galvos smegenų atrofiją, senatvinę silpnaprotystę, insultą, hipertoniją.

 Turmalinas – tai gamtinis silikatinis mineralas, sudėtyje turintis magnio, aliuminio, geležies, boro ir dar daugiau kaip dešimt kitų žmogaus organizmui naudingų mikroelementų. Turmalinas skleidžia ilgąsias UV bangas, kurios praeina giliai į žmogaus audinius, šildo ląsteles, organizme skatina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.

 Neigiami jonai, arba anijonai, – neigiamą elektros krūvį turinčios ir gyvybiškai būtinos dalelės. Neigiami deguonies jonai – tai neigiamą krūvį turintys jonai deguonies, kurio atomai prisirišę vieną ar daugiau elektronų.

 Deguonies anijonai pasižymi įvairiapusiu sveikatinančiu profilaktiniu poveikiu. Jie gerina galvos smegenų funkcijas ir stimuliuoja jų veiklą, kelia darbingumą, gerina miego kokybę, gerina galvos smegenų aprūpinimą deguonimi.

 Be to, moksliniais tyrimais įrodyta, kad deguonies anijonai ženkliai praplečia kraujagysles, nuima arterijų spazmus, mažina kraujo spaudimą, gerina širdies raumens mitybą, mažina hipertonijos bei kt. širdies ir kraujagyslių sistemos ligų simptomus.

 Tyrimais patvirtinta, kad deguonies anijonai mažina kraujo krešumą (pailgėja krešėjimo laikas), didina deguonies koncentraciją kraujyje, teigiamai veikia deguonies perdavimą ir įsisavinimą organizme. Anijonai turi teigiamą poveikį kvėpavimo sistemai: patekdami į žmogaus organizmą per kvėpavimo takus, anijonai padidina plaučių tūrį. Remiantis atliktais tyrimais, 30 min. trunkantis organizmo aktyvus deguonies anijonų įsisavinimas 2% padidina plaučiuose įsisavinamo deguonies kiekį ir 14,5% padidina anglies dvideginio išskyrimą.

 Fohow tekstilė su turmalino pluoštu nerekomenduojama žmonėms, turintiems padidintą kraujospūdį (sergantiems hipertonija), sergantiems plaučių tuberkulioze bei žmonėms, kuriems pasitaiko ūmių kraujoplūdžių.