Fohow magnetinė antklodė

Kaina  800€  (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

5 pagrindinės magnetinės – energetinės antklodės funkcijos

Masažas
Miego metu užtikrina nuolatinį masažą akupunktūros taškams, panašų į tradicinį kinų masažo poveikį.

Temperatūros reguliavimas ir šilumos išsaugojimas
Jis imituoja natūralų žemės magnetinį lauką, taip pagreitindamas kraujotakos procesą ir didindamas odos temperatūrą. Taipogi antklodė neperduoda šilumos į išorę, to pasekoje ant kūno paviršiaus temperatūra yra pakeliama tolygiai 2-3 ° C, tokiu būdu gerinant Qi cirkuliaciją atitinkamuose meridianuose.

Laidi orui ir dregmės šalinimas
Dėl unikalios ventiliacijos angas, antklodės puikiai praleidžia orą, kvėpuoja ir šalina drėgmės perteklių, todėl puikiai tinka miegui be drabužių.

Toksinų šalinimas
Miegant po magnetine – energetine antklode, gerėja kraujotaka, didėja deguonies tiekimas į audinius ir organus, tokiu būdu veiksmingai išlaikoma šarminė terpė organizme. Šis procesas yra lydimas „simptomų detoksikacijos“. Šie simptomai nėra ligos paūmėjimas, bet atvirkščiai, jie rodo, kad „įsijungė“ natūralus reguliavimo mechanizmas, atkūrimas ir organizmo valymas nuo toksinų.

Ligų profilaktika ir simptomų mažinimas
Padeda esant galvos skausmams, galvos svaigimui, nerviniam išsekimui, nemigai, sąnarių skausmams, taip pat esant širdies susirgimams, funkciniams nervų sistemos sutrikimams, endokrininės sistemos sutrikimams, diabeto profilaktikai.

Išmatavimai: 220×240 cm
Kaina: 800 €