Fohow Sanqing eliksyras

Kaina  44€  (4 buteliukai po 30ml)

Kaina  58€  (6 buteliukai po 30ml)

Nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį Užsakyti

Fohow Sanqing preparato gamybai panaudotas aukštesnysis grybas Lion’s Mane (gericijus, hericium erinaceus, pom pom) ir alijošius.

Dar vadinamas „maistu smegenims“, Lion’s Mane (Gericijus) yra nepakeičiamas kasdienybės elementas, ypač dirbant protinį darbą. Gericijus yra labai svarbus medicininis grybas su visa eile bioaktyvių komponentų, konkrečiai beta-gliukan polisacharidų, terpenoidų (hericenonų ir erinacinų) ir sterolių. Gericijaus ekstraktas labiausiai vertinamas dėl savo neuroregeneracinių, neuro-apsauginių ir anti-uždegiminių savybių ir rodo daug žadančius rezultatus ligų prevencijoje. Jame slepiasi visos 8-ios būtinosios aminorūgštys, o jaunų grybų vaisiakūniuose yra net 19-a laisvųjų aminorūgščių ir daugybė mikroelementų. Be to, cinkas, geležis, selenas ir germanis daro jį tikra jėgaine protinei veiklai.

hericium_erinaceus_1

Vartojimas

 Fohow Sanqing preparato 1-2 flakonai per dieną. Paprastai vartojama 10 dienų; tai sudaro vieną kursą, kurį galima kartoti. Norint didesnio efekto, tarp kursų rekomenduojama daryti 3 dienų pertrauką. Visas kursas užtrunka ne mažiau kaip 15 dienų. Rekomenduotina vartoti kartu su vaisine pasta „Meigui”.