Naujas Fohow masažinis gelis

 Kaina  7€ už  160 ml pakuotę (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

 Šio Fohow patobulinto produkto sudėtyje yra išskirtinai natūralūs augaliniai komponentai. Natūralių augalinių komponentų išgavimui panaudota pažangi kvantinė technologija. Be cheminių priemaišų. Absoliučiai saugus. Tinka jautriai odai.

 Gelis prasiskverbia giliai į odą ir daro ją glotnią, elastingą ir švelnią. Priduoda kūnui energijos, šalina blokus energetiniuose kanaluose, aktyvuoja kraujotaką. Šis Fohow gelis sukuria apsauginį barjerą, kuris saugo nuo žalingo aplinkos poveikio ir suteikia odai minkštumą, švelnumą ir stangrumą.

 Gelio nereikia nuplauti. Tepkite nedideliu kiekiu kūną arba tą vietą, kurią masažuosite.

 Sudėtis: vanduo, hialurono rūgštis, kaprilo rūgštis, alyvuogių, imbiero šaknies, vaisių ir kiti aliejai, kininio šparago ekstraktas, taukmedžių sviesto ekstraktas, plėvėtųjų kulkšnų šaknų ekstraktas, dažinio dygmino gėlių ekstraktas, vaistinės šventagaršvės šaknų ekstraktas, pietinio ženšenio šaknų ekstraktas, karbomeras, beta gliukanas, glicerinas, izononilas izononanoatas, butilenglikolis, betainas.

 Šis gelis tai natūralus augalinis preparatas, sukurtas naudoti kaip kūno kremą ir puikiai tinka naudoti kartu su Fohow kūno bioenergomasažuokliu (bioenergomasažuoklio paskirtis yra toksinų šalinimas, kraujo valymas, energetinių kanalų valymas, medžiagų apykaitos stimuliavimas). Naudojant juos kartu, gelis sustiprina energetinių kanalų valymą ir žymiai sumažina skausmą. Atkuria ir palaiko kūno energingumą ir gyvybines jėgas.

 Naudojant gelį kartu su Fohow bioenergomasažuokliu pagreitėja sveikatinimo procesas.