Fohow Linchzhi kapsulės

Kaina  20€  (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

 Fohow kompanijos produktas Fohow Linchzhi yra gaminamas iš natūralaus kininio kordicepso, papildytas linčži. Jo gamyboje įdiegtos pažangiausios technologijos padedančios maksimaliai išsaugoti veikliąsias žaliavos sudedamąsias dalis ir padidinti veikliųjų komponentų pasisavinimą, kurie palaiko imunitetą.

 Fohow Linchzhi kapsules rekomenduojama vartoti:

  • dirbantiems sunkų protinį darbą

  • dirbantiems sunkų fizinį darbą

  • sportuojantiems ir norintiems pasiekti geresnių rezultatų

  • žmonėms, kuriuos veikia stresas

  • žmonėms, daug dirbantiems su kompiuteriu

  • besiruošiantiems laikyti ir laikantiems ekzaminus

  • ilgai vairuojantiems automobilį sunkiomis sąlygomis

  • žmonėms, turintiems miego ir nuotaikos sutrikimus

  • žmonėms, kuriems besikartoja įvairios kilmės galvos skausmai

  • žmonėms, kurie reabilituojasi po galvos ir stuburo veiklos sutrikimų

 Tradicinėje Kinų medicinoje Linčži vadinamas „amžinos jaunystės šaltiniru“

 Vartojimo būdas: geriamasis, vartoti po 1-2 kapsules ryte iki 12 val., pusvalandį prieš valgį, užgerti šiltu vandeniu.

 Linčži (lot. Ganoderma lucidum, tikrinis blizgutis) išvertus iš kinų kalbos („ling“ – dovana, „zhi“ – jėga) reiškia jėgos dovaną, kurią suteikia šis grybas. Grybas kai kuriuose šaltiniuose dar vadinamas reiši vardu. Pirmą kartą istorijoje Linčži grybas buvo paminėtas daugiau kaip prieš 2400 m. valdant Šu dinastijai. Pirmasis Linčži grybą detaliai aprašė istorijoje žinomas žolininkas – imperatorius Šen Nong (III-II a. pr. Kr.): „Jo skonis kartus, tačiau jis visiškai netoksiškas, jis pašalina patogeninių veiksnių susikaupimus krūtinės srityje ir pagerina širdies ir psichinės veiklos Qi (energijos srautą), jis tonizuoja blužnies darbą, didina išmintį, gerina atmintį, ilgai vartojant grybą, kūnas tampa lengvas ir nesenstantis, grybas prailgina gyvenimą, turi dvasinių galių, o taip pat vartojant grybą, atsiskleidžia žmogaus prigimtis – shen, atrandama tikroji nemirtingos dvasinės būtybės prigimtis“. 

 Imperatorius priskyrė Linčži aukštesnės klasės grybams, kurie gali būti vartojami nuolat nesukeldami šalutinio poveikio žmogaus organizmui. Taip pat šiam aukštesnės klasės grybui buvo priskirtos sveikatos užtikrinimo, gyvenimo palaikymo ir prailginimo savybės. Buvo tikima, kad grybas padeda harmonizuoti kūną, protą ir dvasią, turi nemirtingumą suteikiančių savybių. Senosiose Kinijos gydymo knygose rašoma, kad šis grybas pasižymi visais penkiais skoniais: kartus, saldus, aštrus, sūrus ir rūgštus. Šie skoniai atitinka pagrindinius 5 vidaus organus – širdį, inkstus, kepenis, plaučius ir blužnį ir visus juos vienu metu tonizuoja.

Linčži savybės

 Cheminė Linčži sudėtis yra labai turtinga. Baltymuose yra visų nepakeičiamųjų ir labiausiai paplitusių pakeičiamųjų aminorūgščių bei amidų, kurie yra ypatingai būtini smegenų veiklai. Riebaluose daugiausia yra polinesočiųjų riebalų rugščių, kurių žmogaus organizmas pats nebegamina. Linčži grybuose yra daug vitaminų (daugiausiai C ir D) bei mineralų (kalcio, fosforo bei geležies). Palyginus su kitomis vaistažolėmis ir grybais, Linčži sudėtyje veikiantys polisacharidai yra aktyvesni. Be to tik šios rūšies grybai yra triterpenoidų grupės (ganoderų rūgščių, kurios pasižymi antialerginiu poveikiu ir pagerina deguonies pasisavinimą) šaltinis. Triterpenoidai taip pat skatina protinį ir fizinį darbštumą bei šalina nuovargį.

Linchzhi

 Polisacharidai aktyvina makrofagus ir T-limfocitus, stimuliuoja interferoną, užkertantį kelią virusų dauginimuisi, ir gerina ląstelių imuninį atsaką. Linčži taip pat turi ir terpenoidų, kurie didina atsparumą stresui, skatina superoksidismutazės (superoksido pervedimo į vandenilio peroksidą žmogaus organizme) veikimą, neleidžia kauptis laisviesiems radikalams.

 Linčži turi tonizuojamųjų ir adaptogeninių savybių. Tonizuojamasis grybo poveikis sustiprina organizmą, o adaptogeninis – padeda įveikti stresą. 

Pastabos

 Vaikams galima vartoti nuo 1,5 metų. Jiems parenkamos mažesnės, amžių atitinkančios dozės. 3-4 metų vaikams kasdien skiriama 1/5-1/4 kapsulės, 4-8 m. – 1/3-1/2 kapsulės per dieną. Nuo 9 iki 12 metų amžiaus ir vyresniems, galima dozę padidinti iki 1 Fohow Linchzhi kapsulės per dieną.

Fohow Linchzhi pakuotėje (24 kapsulės)