Dantų pasta su kordicepsu ir linčži (žalioje pakuotėje)

Kaina  17€  už 2 vnt. po 140 g (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

Pakuotė: 2 tūbelės po 140 g.

 Sudėtis: kininio kordicepso ir linčži ekstraktai, kalcio karbonatas, vanduo, glicerinas, pseudo ženšenis, alijošius ir kt.

 Tai yra trečios kartos dantų pasta be fluoro junginių. Mažai kur yra skelbiama, kad įeinantis į beveik visų dantų pastų sudėtį natrio fluoridas XX amžiaus pradžioje iš tiesų buvo naudojamas kaip žiurkių nuodai ir pesticidas.

 Šios dantų pastos neįtikėtiną poveikį pajusite iš karto! Dantų pasta „Feniksas“ – tai naujausias Fohow kompanijos mokslinio tyrimų instituto ekspertų komandos sukurtas produktas. Jos sudėtyje yra kordicepso, linčži bei augalinių glikozidų ekstraktai. Moksliniai tyrimai parodė, kad šį dantų pasta turi dvejopą reguliuojantį poveikį, kuris iš pagrindų pagerina burnos ertmės būklę.

 Apsaugo nuo bakterijų: dvejopai normalizuodami bakterinį foną augaliniai glikozidai naikina žalingus burnos ertmės mikrobus, išvalo burną nuo pasitaikančių parazitų ir mažina pakartotiną mikrobų dauginimąsi.

 Profilaktiškai stiprina dantis: kordicepso, linčži ekstraktai sąveikoje su natūraliais augaliniais komponentais saugo ir padeda išvengti dantenų kraujavimo, burnos ertmės žaizdelių, parodontozės, nemalonaus burnos kvapo, dantenų skausmo, dantų karieso.

 Kordicepso, linčži ekstraktai ir augaliniai glikozidai efektyviai valo dantis, palaiko burnos švarą, saugo nuo mikrobų plitimo bei užtikrina sveikus dantis.

 Kitos savybės: šalina niežulį ir patinimą įkandus uodams, naudojama esant nušalimams ir nudegimams, padeda išvengti randų, efektyviai padeda esant gerklės uždegimui, greitai užgyja burnos žaizdos.

 Pasta yra mėtų skonio, gerai putoja. Labai ekonomiška, užtenka nedidelį kiekį pastos uždėti ant šepetėlio.

Galiojimas: 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos.