Masažinė Fohow pagalvė iš natūralaus latekso

Kaina 220€ (taikome nuolaidas)

GERAS MIEGAS – BŪTINA SĄLYGA
SVEIKAI GYVENSENAI

Mes pramiegame trečdalį savo gyvenimo, todėl labai svarbu, kad miegas būtų kokybiškas. Deja, tuo pasigirti gali nedaugelis. Mūsų budrumo kokybė priklauso nuo mūsų miego kokybės, tai yra, nuo to, kaip mūsų kūnas ilsisi naktį, priklauso, kaip jis veiks dieną. Tinkamas miegas yra puikios nuotaikos, geros sveikatos ir mūsų grožio šaltinis.

Kaip gi padaryti savo rytą FANTASTINIU!?

Nuostabaus miego paslaptis labai paprasta! Tai yra unikali novatoriška technologija patogaus miego ir atsipalaidavimo srityje – Fohow masažinė pagalvė iš natūralaus latekso su 2 aukščio lygiais 10 ir 12 cm, kad būtų tinkama kaklo ir galvos padėtis.

Kuo ši pagalvė tokia išskirtinė!?

Kvėpuojanti medžiaga praleidžia orą ir garus. Daugiau nei tūkstantis korio formos skylučių užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją, todėl pagalvė greitai pašalina liekamąją šilumą ir prakaitą miego metu, užtikrindama gaivumą, švarą ir komfortą.

Aukštas pagalvės elastingumas ir stangrumas apsaugo nuo kaklo nutirpimo.

Garantuoja apsaugą nuo kaklo raumenų sustingimo ir spazmų miego metu. Žymiai palengvina kaklo raumenų ir stuburo apkrovą, mažina raumenų įtampą miegant. Tinka tiems, kurie mėgsta miegoti ant gana žemos pagalvės. Puikiai tinka ir paaugliams.
Pasyvus masažas miego metu praktiškai nejuntamas, skatina didesnį kūno atsipalaidavimą ir atsistatymą, taip pat gerina veido odos ir plaukų būklę.
Gilų miegą labai palengvina reljefinis pagalvės paviršius, kontūruota forma, taip pat puiki aeracija.

Poveikis

* Ryškus ortopedinis poveikis
Tinkama atrama kaklui ir stuburui miego metu. Greitas medžiagų amortizavimas po jėgos ir svorio veikimo leidžia pagalvei greitai „reaguoti“ į kūno padėties pasikeitimus apsiverčiant miego metu, sukuriant idealias sąlygas palaikyti kaklą ir galvą.

* Pasyvus masažas miego metu
Masažo granulės mažina įtampą kaklo ir pečių srityje, specialus pagalvės dizainas leidžia numalšinti pečių ir kaklo skausmus, gerina kraujotaką.

* Galingas bakteriostatinis ir antierkės poveikis
Natūralaus latekso baltymas heveinas slopina mikroskopinių Demodex erkių ir bakterijų dauginimąsi, bei alerginių reakcijų galimybę.

Demodex yra mikroskopinė erkė (0,3 mm dydžio), kuri parazituoja odos riebalinėse liaukose, vokų liaukose ir plaukų folikuluose. Nepaisant mažo dydžio, ji gali padaryti didelę žalą organizmui, kuriame parazituoja. Remiantis tyrimais, dauguma žmonių pasaulyje yra šio parazito nešiotojai.

* Hipoalerginė sudėtis
Tinka sergantiems astma ir kvapams jautriems žmonėms.

* Pralaidumas orui
Daugiau nei tūkstantis korio formos skylučių užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją, todėl pagalvė greitai pašalina liekamąją šilumą ir prakaitą miego metu, užtikrindama gaivumą, švarą ir komfortą. Dėl perforacijos ir laisvos oro cirkuliacijos „Žiema-vasara“ miegant neprakaituoja galva.

* Gerėja miego kokybė
Ergonomiška pagalvės forma patogiam miegui, aukštos ir žemos 10 ir 12 mm iškyšos leidžia bet kuriuo metu pasirinkti patogiausią padėtį, reikalingą kokybiškam miegui.

✅ Natūralus lateksas
✅ Kvėpuojantis
✅ Antibakterinis poveikis
✅ Pečių ir kaklo atpalaidavimas
Visa tai pavers jūsų miegą komfortiškiausiu, sveikiausiu ir patogiausiu malonumu pasaulyje!
Masažinė pagalvė Fohow iš natūralaus latekso tinka ilgalaikiam naudojimui.
Puiki pagalvė – puikus miegas!