Fohow masažinis eterinis aliejus

 

Kaina 16€ už 50 ml pakuotę, 49€ už 200 ml pakuotę (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

Šį aliejų galima naudoti kūno įtrinimui kartu su Fohow masažiniu geliu prieš atliekant bioenergetinį meridianų reguliacijos seansą su Fohow BEM, arba atskirai po seanso, galvos ultragarsiniam masažui kartu su Fohow geliu su kolagenu skirtam procedūroms su BEM 3.0 ultragarsine galvute, klasikiniam masažui. Taip pat su Fohow TIM masažuokiu. Galima pasitepti skausmingas vietas, patinimus.

Veikimas: Sudėtyje yra rytietiškų augalų ekstraktų, tokių kaip ciberžolė, chuan xiong, vaistinė šventagaršvė ir cinamonas, kurie lengvai įsigeria, švelniai šildo ir atpalaiduoja kūną, pasižymi anti-oksidaciniu poveikiu, maitina odą, gerina jos tonusą ir spalvą, daro ją drėgną, elastingą, gyvybingą ir spindinčią.

Ypatybės: natūralūs augaliniai ingredientai; be cheminių priemaišų; absoliučiai saugus; nedirgina odos; galima naudoti ir jautriai odai.

Sudėtis: jaunojo geltonojo imbiero ekstraktas (Zingiber Officinale), makadamijos (Macadamia Ternifolia) vaisių aliejus, jojobos (Simmondsia Chinensis) sėklų aliejus, europinių alyvmedžių (Olea Europaea) vaisių aliejus, chuanxiong (Ligisticum Chuanxiong) aliejus, dygliuotojo šaltalankio (Hippophea Rhamnoides) vaisių aliejus, cinamono (Cinnamomum Cassia) aliejus, vaistinės šventagaršvės (Angelica Archangelic) šaknų aliejus, tokoferoliai, izopropilo miristatas, kaprilo/kaprio trigliceridai.