Fohow kojinės

Kaina  14€  (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

Šiuolaikinio gyvenimo ritmas yra toks greitas, kad savo sveikatai dažnai praktiškai nelieka laiko. Tačiau kiekvienas iš mūsų turi galimybę būti sveikas o, kad būti sveikam, išmintinga pradėti nuo savo kojų!

Daugumai žmonių sveikata prasideda nuo kojų, pasirenkant Fohow sveikatinančias kojines, Jūs renkatės  būti sveikas!

Kojos – vienas iš mūsų organizmo kertinių akmenų ir motorinių organų. Nuo mūsų kojų sveikumo priklauso viso kūno bendrą sveikatos būklę ir organizmo darbingumas. Pasak JAV mokslininkų tyrimų, kiekvieną diena žmogus vidutiniškai padaro 8000 žingsnių. Vaikštant, visas kūno svorio spaudžia kojas, o bėgant apkrova padidėja 3-4 kartus. Per visą savo gyvenimą kiekvienas iš mūsų praeiname maždaug šimtą dešimt tūkstančių kilometrų! Kiekvienoje kojoje yra 26 kaulai, 33 sąnarių, sausgyslių ir raumenų. Kojų srityje randasi plačiausias kraujagyslių ir biologiškai aktyvių taškų tinklas,veikiant šiuos taškus, galima žymiai pagerinti organizmo savijautą, sustiprinti inkstų funkciją, normalizuoti vidaus organų funkcionavimą, aktyvuoti vidinę energiją Či ir sustiprinti visą organizmą.

Fohow kojinės – Jūsų sveikatą be didelių pastangų!

Šiuolaikinis patogus dizainas: produktas pagamintas naudojant naujausias dizaino ir mados technologijas, atsižvelgiant į komfortą ir sveikatą dėvint kojines.

Drėgmės sugeriamumas ir pralaidumas orui:
Fohow kojinės  pagreitina oro apykaitą kojų srityje, kojos gali “kvėpuoti” ir atsiranda lengvumo ir komforto būseną.

Fohow kojinės sumažina kojų nuovargį, stiprina organizmo atsparumą. Dėvint kojines pėdos yra statiškai masažuojamos. Produktas turi akivaizdų pagalbinį poveikį turint patologinius pokyčius pėdos ir blauzdos sąnarių srityje, ištinimo reiškinius, vaskulitą, ir kt., skausmą ir maudimą kojose.

Sveikatinančios Fohow kojinės gamina anijonus, slopina bakterijų augimą, šalina nemalonų kvapą. Kojos būna sausos, veiksmingos prie stipraus kojų prakaitavimo, turint pūlinėlius ant kojų, prie blogo kojų kvapo, kai skilinėja pėdų ir kulno oda, kojos išlieka sausos ir Jūs komfortiškai jaučiatės. Yra akivaizdus priešgrybelinis efektas.

Naudojant kartu su FOHOW patalyne ir kita produkcija, efektas būna geresnis ir ryškesnis.