Darbas

  Sveiki! Jeigu Jūs norite įsigyti Fohow produkciją daug pigiau, tuomet galite tapti registruotu mūsų kompanijos klientu ar partneriu. Tada taip pat gausite papildomų dovanų bei dalyvausite įvairiose kompanijos akcijose. Registracija neįpareigoja Jūsų teikti reguliarių užsakymų ir Jums nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai. Galite užsiregistruoti ir gauti produktus savo šalyje ir mieste.

  Mano vardas Andrej Iljin (Vilnius, Lietuva). Fohow kompanijoje dirbu nuo 2007 m., o su šia komanda – nuo ​​2002 m. Esu Fohow deimantinės komandos narys, turintis 7 karatų deimanto kvalifikaciją. Pasistengsiu jums padėti iškilus bet kokiems klausimams.

  Turime daug klientų ir partnerių įvairiose šalyse ir konsultuodamiesi su gydytojais praktiškai padedame jiems išspręsti sveikatos problemas. Padedame savo partneriams plėtoti tarptautinį verslą su nuolat augančiomis rimtomis pajamomis. Šiuo metu mano komandos žmonės sėkmingai dirba ir plėtoja Fohow verslą tokiose šalyse kaip Lietuva, Latvija, Ukraina, Rusija, Bulgarija, Lenkija, Vokietija, Austrija, Anglija, Baltarusija, JAV ir kt. Klientų ir partnerių sąrašas nuolat plečiasi. Mes nuolat ieškome plėtros galimybių įvairiose šalyse. Mielai bendrausime su Jumis visais klausimais. Visada galite mums parašyti arba paskambinti.

Tegul sveikata, sėkmė ir sėkmė visada lydi Jus!

Viber, WhatsApp, Telegram, Tel. +37067787777   info@kor.lt