Darbas

  Sveiki! Esu Andrej Iljin, su Fohow kompanija bendradarbiauju nuo pat jos įsikūrimo pradžios 2007m. Esu kompanijos Fohow “Deimantinės komandos” narys, kvalifikacijoje 7 karatų deimantas.

  Jeigu Jūs jau esate Fohow partneris ir Jūs domina oficiali kompanijos svetainė, paspauskite šią nuorodą Jeigu kažkas iš Jūsų draugų ar pažįstamų rekomendavo Jums Fohow kompanija, tada dėl produkcijos įsigijimo ir bendradarbiavimo kreipkitės būtent pas tą žmogų. Tai reglamentuota mūsų kompanijos etiniuose nuostatuose! Linkiu Jums sveikatos ir gerovės!

  Mūsų optimistiška, linksma ir tikslo siekianti komanda ieško partnerių, bei darbuotojų užsienyje ir visoje Lietuvoje. Kas mums labiausiai patinka šiame darbe tai, kad nereikia lakstyti ir kažką platinti. Pinigai mokami už organizacinį, reklaminį darbą. Žmonės dirba patogiu grafiku, vyksta nemokami apmokymai. Galima dirbti papildomai, pvz. turint mažą vaiką arba kitą darbą, pensinio amžiaus žmonės taip pat yra laukiami.

  Šiuo metu ieškome sau į komandą po 1 – 2 žmonių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Plungėje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Vilkaviškyje, Šilutėje, Biržuose, Anykščiuose, Druskininkuose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose, Prienuose, Utenoje, Ignalinoje, Zarasuose, Visagine ir užsienyje.

   Ieškome bendradarbių visoje Lietuvoje ir užsienyje. Perspektyvos būti pirmiems Jūsų šalyje ir mūsų pagalba Jums garantuos verslo sėkmę! Ypač domina verslo plėtimas šiuose šalyse: Lenkija, Latvija, Estija, Vokietija, Anglija, Airija, Bulgarija, Ispanija, Suomija, Švedija, Norvegija, Baltarusija, Rusija, Ukraina, Turkija, Danija, Olandija, Austrija, JAV, Šveicarija, Izraelis, Italija, Čekija, Kinija ir kt. Bendradarbiai yra pastoviai apmokomi, suteikiama visokeriopa  pagalba ir jie dalyvauja įvairiose akcijose.

  Kaip tik dabar vyksta puikios akcijos naujokams, o nuo 2018m. veikia papildoma VIP sistema: pradėję dirbti, Jūs gausite papildomas nuolaidas produkcijai, nuostabias vertingas dovanas, nemokamus apmokymus ir turėsite galimybę keliauti kompanijos sąskaitą po visą pasaulį!

 Jeigu Jūs susidomėjote – siūlau susisiekti su mumis ir aptarti viską smulkiau.

Viber, WhatsApp, Telegram, Tel. +37067787777   info@kor.lt   skype: astra.eventum