Šilumos diržai

Šilumos diržas juosmeniui

Šilumos diržai keliams

Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Funkcinės Fohow pečių juostos

Šis unikalus išradimas yra rimtų mokslinių tyrimų rezultatų, kuriuos atliko kompanijos Fohow specialistai, rezultatas. Diržai yra pagaminti iš ypatingos medžiagos, kurios viduje išdėstyti nanotechnologijos dėka, stipriai susmulkinti (iki 10ˉ12!) nedidelio galingumo magnetai ir mineralai. Diržo sudėtyje jų yra virš penkiasdešimties ir pagal akupunktūros principus, veikia taškus išilgai įvairių energetinių meridianų.

Šilumos diržų pagrindą sudaro specialios medžiagos sluoksnis su mineralais (pagrindinis – nefritas), tame tarpe ir meteoritinės kilmės mineralai, kurie spinduliuoja infraraudonais spinduliais ir nedidelio galingumo magnetai, išdėstytais specialiu būdu. Magnetų ir didelio kiekio susmulkintų iki ypač smulkių dydžių mineralų panaudojimas, leido pasiekti, kad mineralai veikia ląstelės “bangos” ilgio diapazone.

Šiluma pasiekia iki 14 сm gylį ir yra jaučiama kelių valandų bėgyje! Yra apskaičiuota, kad diržai yra veiksmingi ypač ilgą laiką (iki 5000 valandų!), o leidžiamas naudoti per parą laikas, kai diržas yra sudrėkinamas, po 15 – 30 minučių 2 kartus per dieną. Sausą diržą nerekomenduojama dėvėti daugiau kaip 3 valandas. Šiuo atveju vyksta lėtas infraraudonųjų spindulių veikimas be deginimo efekto.

Šių korporacijos “Fohow” diržų unikalumas yra tame, kad jie leidžia kompleksiškai kartu su kitomis terapinėmis priemonėmis gerinti žmogaus judėjimo, darbo ir gyvenimo kokybę.