Fohow Sanbao Oral Liquid (Kordicepsas “Trys brangenybės”)

Kaina  40€  (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

 Kordicepso Fohow Sanbao (Trys brangenybės) gamybai panaudotas laukinis kininis kordicepsas (cordyceps sinensis) – 80%, renkamas Cinchai – Tibeto kalnuose. Produkto sudėtyje yra linčži (ganoderma lucidum), šitake, himalajų medus ir kt. Kordicepso Fohow Sanbao sudėtyje yra daug aktyvių komponentų.

 Kordicepsas Fohow Sanbao yra pats žymiausias preparatas – bioimunoreguliatorius. Preparatas yra sukurtas geriamojo ekstrakto Fohow Feniksas pagrindu. Jis turi dar didesnę kordicepso koncentraciją (80,0 %).

 Į kordicepso sudėtį įeina net 77 mikro- ir makroelementai, daugiau nei 80 tipų fermentų, Omega 3 ir 6, koenzimas Q10. Į jo sudėtį įeina nepakeičiamos aminorūgštys, vitaminai A, E, D, PP, K ir C, antioksidantai, magnis, selenas, cinkas ir kt. Visi šie elementai palaiko imunitetą.

 Kordicepse ir jo sporose rasta oligo- ir polisacharidų, būtinųjų aminorūgščių, proteinų, sterolių, sočiųjų ir nesočiųjų riebalų rūgščių, nukleotidų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų, įvairiapusiškai stiprinančių organizmą. Viena iš įdomiausių medžiagų, randamų kordicepse, yra vadinamasis kordicepinas. Tai ypatingas nukleotidas, įsiterpiantis į bakterijų bei virusų DNR ir stabdantis jų dauginimąsi.

 Savo unikalių savybių dėka kininis kordicepsas tampa vis populiaresniu moderniame pasaulyje.

 Fohow Sanbao – tai kompanijos Fohow sveikos mitybos produktų mokslinio tyrimo instituto mokslininkų ir specialistų kolektyvo ilgamečio mokslinio tyrimo rezultatas.

 Fohow Sanbao yra rekomenduojamas silpnos sveikatos ir dažnai sergantiems žmonėms.

Vartojimas

 Kordicepsas Fohow Sanbao geriamasis ekstraktas skiriamas tokiomis pačiomis dozėmis ir kursais, kaip ir ekstraktas Fohow Feniksas. Vaikams dažniausiai yra skiriamas ekstraktas Fohow Feniksas.

 Fohow Sanbao ir kitus skystuosius preparatus geriausia gerti rytais (nuo 6 iki 9 val.), iškart prabudus. Prieš juos geriant, rekomenduojama praskalauti burną, nuvalyti dantis ir liežuvį nuo apnašų ir išgerti pusę stiklinės šilto vandens. Vėliau išgerti reikalingą preparato kiekį, tam panaudojant pridedamą šiaudelį arba, norint dar tiksliau dozuoti preparatą, švirkštą be adatos. Atidarytą Fohow Sanbao flakoną reikia laikyti šaldytuve.

 Fohow Sanbao pakuotėje 4 flakonai po 30 ml