Naujas Kordicepso eliksyras “Fenikso Legenda”

Kaina 45€ (6 buteliukai po 30 ml). 

Nemokamas, siuntimas Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį.

Jau turime sandėlyjė! Užsakyti

   Šiame naujame Fohow eliksyre yra patobulintą eliksyro Feniksas formulė ir daug naujų vertingų komponentų, padėdančių palaikyti ypač stiprų imunitetą.

  Siaučiant virusams yra labai svarbu palaikyti savo ir savo artimųjų imunitetą! Nusilpęs imunitetas – štai ką dažniausiai kaltiname dėl vienos ar kitos ligos. Būtent imuniteto atsparumas lemia organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo įvairių kenksmingų veiksnių, tad savo imunitetu pradėję rūpintis dabar, dar galime išvengti nemalonių susirgimų.

 Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių ir yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti net ženšenį, pantus ir kitas tradicines Rytų medicinos priemones.

 Fohow “Fenikso Legenda” kordicepso ekstrakto gamybai panaudotas kininis kordicepsas (Cordyceps sinensis), linčži (ganoderma lucidum), šitake, kulkšnė, atraktilis, triskiautis begalenis, godži uogų ekstraktas.

 Į kordicepso sudėtį įeina net 77 mikro- ir makroelementai, daugiau nei 80 tipų fermentų, Omega 3 ir 6, koenzimas Q10, nepakeičiamos aminorūgštys, vitaminai A, E, D, PP, K ir C, antioksidantai, magnis, selenas, cinkas ir kt. Visi šie elementai palaiko imunitetą.

 Kordicepse ir jo sporose rasta oligo- ir polisacharidų, būtinųjų aminorūgščių, proteinų, sterolių, sočiųjų ir nesočiųjų riebalų rūgščių, nukleotidų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų, įvairiapusiškai stiprinančių organizmą. Viena iš įdomiausių medžiagų, randamų kordicepse, yra vadinamasis kordicepinas. Tai ypatingas nukleotidas, įsiterpiantis į bakterijų bei virusų DNR ir stabdantis jų dauginimąsi.

 Savo unikalių savybių dėka kininis kordicepsas tampa vis populiaresniu moderniame pasaulyje.

 Fohow eliksyras “Fenikso Legenda” pagamintas pagal naujausią užpatentuotą receptą, kurio pagrindas yra senovinos tradicinės kinų medicinos receptas “Nefrito skydas”. Preparatas regulioja In ir Jan energijas, tonizuoja Ci, ypač gerai palaiko imunitetą.

 Fohow produkcijos gamybai panaudoti šiuolaikiniai pažangūs metodai, todėl, lyginant su tradiciniais ekstrahavimo metodais, šioje produkcijoje maksimaliai išsaugomi veiklieji komponentai ir aktyvatoriai, pašalinami neaktyvūs komponentai ir daugybė priemaišų. Pagerėjo Fohow “Fenikso Legenda” kordicepso ekstrakto pasisavinimas organizme, išgauta geresnė apsauga ir efektyvumas.

Vartojimas

 Fohow eliksyrą “Fenikso Legenda” ir kitus skystuosius preparatus geriausia gerti ryte ir vakare 30 min. prieš valgį arba 1-2 val. po valgio. Prieš juos geriant, rekomenduojama praskalauti burną, nuvalyti dantis ir liežuvį nuo apnašų ir išgerti pusę stiklinės šilto vandens. Po to išgerti reikalingą preparato kiekį, tam panaudojant pridedamą šiaudelį arba, norint dar tiksliau dozuoti preparatą, švirkštą be adatos. Atidarytą Fohow preparato flakoną reikia laikyti šaldytuve.

 Profilaktiškai suaugusiesiems gerti po 5-10 ml Fohow eliksyro “Fenikso Legenda” per dieną; trukmė – 3-6 savaitės. Patartina preparatą vartoti pavasarį ir rudenį bei prieš įvairių virusinių infekcijų (gripas ir kt.) protrūkį.

 Sveikatinimo tikslu skiriamo preparato Fohow “Fenikso Legenda” kiekis, ypatingai sergantiems COVID19,  onkologiniams ligoniams, profilaktinius gali viršyti 3-6 kartus.