Kordicepsas Fohow Oral Liquid Feniksas (Imperatoriškasis, Karališkas kordicepsas)

Kaina  30€ (4 buteliukai po 30 ml)  Nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį. Užsakyti

Kaina  40€ (6 buteliukai po 30 ml)  Nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį. Užsakyti

 Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių ir yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti net ženšenį ir pantus.

 Fohow Oral Liquid kordicepso ekstrakto gamybai panaudotas kininis kordicepsas (Cordyceps sinensis) – 75%. Produkto sudėtyje yra linčži (ganoderma lucidum) – 6%, aromatinis grybas (siangu arba lentinus edodes) – 6%, jaunų bambukų ūgliai – 5%, himalajų medus – 2%.

 Į kordicepso sudėtį įeina net 77 mikro- ir makroelementai, daugiau nei 80 tipų fermentų, Omega 3 ir 6, koenzimas Q10, nepakeičiamos aminorūgštys, vitaminai A, E, D, PP, K ir C, antioksidantai, magnis, selenas, cinkas ir kt. Visi šie elementai palaiko imunitetą.

 Kordicepse ir jo sporose rasta oligo- ir polisacharidų, būtinųjų aminorūgščių, proteinų, sterolių, sočiųjų ir nesočiųjų riebalų rūgščių, nukleotidų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų, įvairiapusiškai stiprinančių organizmą. Viena iš įdomiausių medžiagų, randamų kordicepse, yra vadinamasis kordicepinas. Tai ypatingas nukleotidas, įsiterpiantis į bakterijų bei virusų DNR ir stabdantis jų dauginimąsi.

 Savo unikalių savybių dėka kininis kordicepsas tampa vis populiaresniu moderniame pasaulyje.

 Fohow Oral Liquid, Feniksas pagamintas pagal naują užpatentuotą receptą, kuriame subalansuoti kordicepsas, blizgančioji ganoderma (linčži), aromatinis grybas (lentinus edodes) ir kiti komponentai.

 Fohow produkcijos gamybai panaudoti šiuolaikiniai pažangūs metodai, todėl, lyginant su tradiciniais ekstrahavimo metodais, šioje produkcijoje maksimaliai išsaugomi veiklieji komponentai ir aktyvatoriai, pašalinami neaktyvūs komponentai ir daugybė priemaišų. Pagerėjo Fohow Oral Liquid kordicepso ekstrakto pasisavinimas organizme, išgauta geresnė apsauga ir efektyvumas.

Vartojimas

Fohow Feniksas

 Fohow Oral Liquid ir kitus skystuosius preparatus geriausia gerti ryte ir vakare 30 min. prieš valgį arba 1-2 val. po valgio. Prieš juos geriant, rekomenduojama praskalauti burną, nuvalyti dantis ir liežuvį nuo apnašų ir išgerti pusę stiklinės šilto vandens. Po to išgerti reikalingą preparato kiekį, tam panaudojant pridedamą šiaudelį arba, norint dar tiksliau dozuoti preparatą, švirkštą be adatos. Atidarytą Fohow Oral Liquid flakoną reikia laikyti šaldytuve.

 Profilaktiškai suaugusiesiems gerti po 5-10 ml Fohow Oral Liquid per dieną; trukmė – 3-6 savaitės. Patartina preparatą vartoti pavasarį ir rudenį bei prieš įvairių virusinių infekcijų (gripas ir kt.) protrūkį.

 Sveikatinimo tikslu skiriamo preparato Fohow Oral Liquid kiekis, ypatingai onkologiniams ligoniams, profilaktinius gali viršyti 3-6 kartus.

Fohow Oral Liquid kordicepso ekstrakto vartojimas vaikams

 Naudingas straipsnis: “Fohow produkcija vaikams”

Naujagimiams galima skirti vieną Fohow Oral Liquid kordicepso ekstrakto lašą per dieną, kaip papildomą priemonę prie paskirtų gydymo procedūrų. Iki vienerių metų amžiaus vaikui galima dozę didinti po 0,1 ml už kiekvieną amžiaus mėnesį. Vienerių metų amžiaus vaikui profilaktiškai galima skirti po 1-2 ml Fohow Oral Liquid kordicepso per parą (sergant, dozę galima didinti 3-6 kartus).

 Vyresnio amžiaus vaikams skiriami tokie vidutiniai geriamojo Fohow Oral Liquid kordicepso ekstrakto profilaktinio vartojimo kiekiai (sergant, dozę galima didinti 3-6 kartus):

1-2 m. – 1-2 ml per dieną;

2-3 m. – 2-3 ml per dieną;

3-5 m. – 3-5 ml per dieną;

5-10 m. – iki 7,5 ml per dieną;

10-13 m. – iki 10 ml per dieną;

13-16 m. – iki 15 ml per dieną;

Nuo 16 m. yra skiriamos suaugusiųjų dozės;