Šampūnas su kordicepsu

Kaina 15,4€ už 500 ml pakuotę (nemokamas, greitas siuntimas Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

Fohow šampūnas su kordicepsu, suteiks Jūsų plaukams švelnumą.

 Minkštinančio Fohow šampūno sudėtyje yra brangių vaistinių augalinių Rytų medicinos komponentų, tokių kaip kininis kordicepsas, ženšenis ir šviesieji šparagai. Šis šampūnas giliai valo, stiprina plaukus ir galvos odą, apsaugo folikulus, maitina plaukų šaknis, sukuria apsauginį sluoksnį ir padeda maistinių medžiagų absorbcijai, atkuria grožį ir sveikatą, todėl plaukai tampa blizgūs ir šilkiniai. Subalansuota drėkinimo formulė pamaitina ir užpildo plaukus, apsaugo nuo išsausėjimo ir lūžinėjimo, padeda jiems išlikti sveikiems ir žvilgantiems bet kokioje aplinkoje.

 Švelnus minkštinantis Fohow šampūnas aprūpina plaukus reikalingomis maitinamosiomis medžiagomis, padeda atkurti plaukų struktūrą. Praturtintas kordicepso ir ženšenio ekstraktais ir kitomis puoselėjančiomis medžiagomis šis šampūnas stabdo plaukų slinkimą, stiprina plaukus ir skatina jų augimą.

 Naudojant šią priemonę plaukai taps lengvai šukuojami ir blizgūs, o svarbiausia – bus išlaikoma sveika plauko struktūra. Moksliniai tyrimai įrodė, kad dėl tokios šampūno sudėties išskirtinių drėkinamųjų savybių plaukas atkuriamas ir saugomas nuo šaknų iki pat galiukų. Plaukai neišsišakoja, žvilga, tampa paklusnūs ir purūs. Naudojant šį Fohow šampūną yra atkuriamas ne tik odos drėgmės balansas, bet ir intensyviai drėkinami plaukai atgauna sveiką savo struktūrą.

Sudėtis:

Kininio Kordicepso ekstraktas

 Kordicepso ekstrakte yra daug naudingų maistinių medžiagų, skirtų galvos odai, plaukų drėgmės balansui, pažeistų plaukų atkūrimui, gyvybingumui, todėl jie tampa sveiki ir gražūs.

Ženšenio ekstraktas

 Ženšenio ekstraktas atgaivina pažeistus plaukus, drėkina ir užpildo plaukus maistinėmis medžiagomis, plaukai tampa minkštesni, tvirtesni ir paklusnūs. Ekstraktas taip pat padeda plaukams ir jų folikulams regeneruotis, tonizuoja ir neleidžia kilti uždegimui. Pagreitina medžiagų apykaitą plauko ląstelėse, gerina jų kvėpavimą ir maitinimą. Ekstraktas atkuria plauko vidinę ir išorinę struktūrą, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos ir žalingo saulės poveikio.

Šparagų ekstraktas

Šparagų ekstraktas lengvai įsiskverbia į plaukų struktūrą, turi antistatinį poveikį, plaukai tampa paklusnūs, suteikia papildomo drėkinimo.

Poveikis:

  1. Giliai valo – Fohow šampūnas gerai putoja (net nuo mažo kiekio) ir praturtintos formulės dėka švelniai ir giliai valo plaukus, galvos odai suteikia ilgalaikį šviežumo pojūtį.

  2. Ilgalaikis drėkinimas – natūralūs kordicepso ir ženšenio ekstraktai užtikrina ilgalaikį drėkinamąjį plaukų poveikį, todėl jie blizga ir būna šilkiniai, užkerta kelią išsausėjimui ir plaukų lūžinėjimui.

  3. Plauko struktūros atstatymas – kordicepso ekstraktas ir kiti augaliniai komponentai atkuria pažeistus plaukus ir drėkina plaukų šaknis, stiprina odą, padeda sukurti apsauginį sluoksnį, skatina maistingųjų medžiagų absorbciją.

  4. Lygūs ir šilkiniai plaukai – subalansuota drėkinamoji ir maitinanti formulė pripildo plaukus gyvybingumu, padėdama jiems išlaikyti blizgumą ir švelnumą.

Produkto savybės:

  • Kruopščiai atrinkti natūralūs augaliniai komponentai;

  • Šio šampūno pagalba plauko žvyneliai yra atidaromi ir augaliniai komponentai giliai įsiskverbia į plauko struktūrą;

  • Pasiekiamas drėkinimas ir regeneravimas iš išorės ir iš vidaus;

  • Fohow šampūno užteks ilgam laikui visai Jūsų šeimai;

Šampūnas gražins Jūsų plaukams grožį, blizgesį ir sveikatą.

Pakuotė 500 ml