Ginekologinės fito žvakutės “Princesės perlas”

Kaina  30€  (nemokamas,  greitas  siuntimas  Lietuvoje, siunčiame ir į užsienį) Užsakyti

   Fohow “Princesės Perlas” (Guifei Bao) fito žvakutės tapo tikra sensacija ginekologijos ir gydomosios kosmetikos pasaulyje.

 Tamponizuotos vaistažolinės žvakutės moterims “Princesės perlas”, kompanijos Fohow gamybos, priskiriamos prie nereceptinių priemonių, įeina į sveikatingumo produkcijos preparatų grupę. Į vaistažolinės žvakutės sudėtį įeina tik natūralūs augaliniai komponentai, naudojami tradicinėje Rytų medicinoje. Šio preparato paruošimo receptas paimtas iš senovės kinų medicinos šaltinių.

 Pakuotėje: 6 vnt. vaistažolinių žvakučių „Princesės perlas” ir 6 vnt. vienkartinių antpirščių.

 Preparato “Princesės perlas” atsiradimo istorija – tai viena iš keturių seniausių kinų legendų apie pačias gražiausias Kinijos moteris paaiškina tai – legenda apie Jan Guj Fei. 745 metais 30-metė Jan Ju Chuan pateko į Tan Siuanczuno, Tan dinastijos imperatoriaus rūmus. Ji savo pritrenkiančia švelnia oda ir nepriekaištinga figūra sužavėjo imperatorių ir tapo jo sugulove. Vėliau ir trys jos vyresnės seserys taip pat tapo imperatoriaus sugulovėmis.

 Išliko istoriniai duomenys pagal kuriuos specialiai Jan seserims Tan dinastijos imperatorius Li Šan kalnuose pastatė gydomąsias vonias Chuacin kuriuose sugulovės retkarčiais maudėsi. Kai jos išlipdavo iš vandens, mačiusiųjų tvirtinimu, jų grožis būdavo lyginamas su lotoso žiedo grožiu. Jos sužinojo originalųjį slaptąjį imperatoriaus receptą, ir jų oda visada buvo skaisti tarsi sniegas. Neramumų laikais Jan slapstėsi, tačiau šis imperatoriaus receptas, buvo perduodamas iš kartos į kartą. Bėgant laikui receptas neteko savo tikslumo, todėl beveik buvo prarastas.

 Kompanijos Fohow specialistų komanda, panaudodama šiuolaikinį ekstrahavimą ir aukščiausias mokslines biotechnologijas, atliko visapusišką šio paslaptingo imperatoriaus rūmų recepto tyrimą. Galutinis rezultatas – unikali efektyvi priemonė, gebanti visas moteris (ir jų vyrus) padaryti labai laimingais. Tai kompanijos produktas su akivaizdžiu sveikatingumo efektu – originalios tamponizuotos Fohow “Princesės Perlas” žvakutės.

 Fito žvakutės “Princesės perlas” suteikia priešuždegiminį, baktericidinį, nuskausminamąjį poveikį. Fitokomponentai, įeinantys į augmenijos kompoziciją, laikomi stipriais antioksidantais, t.y. – neutralizuoja laisvuosius radikalus ir pašalina ląstelių ir audinių deguonies trūkumą, normalizuoja mikrocirkuliaciją. Fitohormonai sudaro palankias sąlygas moters organizmo endokrininio balanso reguliavimui. Preparatas padeda išvengti tokių ginekologinių susirgimų, kaip: gimdos gleivinės uždegimas, gimdos kaklelio erozija, uždegimas dubens srityje, ataugų uždegimas ir t.t.

 Vaistažolinių žvakučių “Princesės perlas” naudojimas rekomenduojamas esant uždegiminiams susirgimams (vaginitai, cervicitai, endometritai ir t.t. ), dėl įvairių sukėlėjų (chlamidijų, ureaplazmų, trichomonadų ir kt.), hemorojaus, šlapimo nelaikymo, cistito ir t.t. Profilaktinis naudojimas audinių elastingumui, libido padidinimui, o taip pat dėl LBPL (lytiniu būdu perduodamų ligų) profilaktikos po neapsaugotų lytinių kontaktų.

 Pagrindiniai “Princesės perlas” komponentai: drakono medžio sėklų ekstraktas, rūgštynių šaknys, malonusis pseudomaumedis, katechų akacija, dažantis safloras, deginti kvasciai, gelsvoji sofora, borneolas, japoniškoji girtša, bura ir kiti reti augaliniai TKM komponentai.

Preparato “Princesės perlas”savybės

1. Jau po 1 vnt. žvakutės naudojimo pastebimas ryškus efektas.

2. Išvalo nuo susikaupusių bakterijų.

3. Susideda iš natūralių vaistinių augalų, kurie greitai panaikina uždegimą.

4. Išvalo gimdą ir makštį nuo skausmą sukeliančių bakterijų ir virusų

“Princesės perlas” penkios ypatybės

1. Savidiagnostika: tam kad nustatytumėte ar sergate ginekologinėmis ligomis, pakanka sunaudoti vieną žvakutę. Susideda iš vaistažolinių augalų, greitai šalinančių uždegimą.

2. Savaiminis valymo efektas: viena preparato žvakutė gali išvalyti gimdos ertmę nuo įvairių nešvarumų. Išvalo nuo susikaupusių bakterijų (išveda bakterijas iš kūno natūraliu būdu).

3. Profilaktinis sveikatinimo efektas: preparatas “Princesės perlas” turi profilaktinių sveikatinimo savybių, galima išvengti tokių ligų, kaip: gimdos kaklelio erozija, makšties uždegimas, dubens ertmės uždegimas, ataugų uždegimas, gimdos gleivinės uždegimas ir t.t. Išvalo gimdą ir makštį nuo skausmą sukeliančių bakterijų ir virusų.

4. Kosmetinis efektas: 80 % moterų turi tokių reiškinių, kaip veido spalvos prastėjimas, dėmių atsiradimas ant odos, sausumas, raukšlės, to priežastis – įvairūs ginekologiniai susirgimai. Šis “Princesės perlas” preparatas normalizuoja kraujotaką ir vidinių sekrecijų veiklą, gerina moters išorę.

5. Profilaktinis efektas: sveikoms moterims rekomenduojama kiekvieną mėnesį vartoti po vieną žvakutę profilaktiškai.

Naudojimo būdas

 Kiekvieną mėnesį, po mėnesinių praėjus 3 dienoms galima pradėti žvakučių naudojimą.

1. Nusiplaukite rankas, atidarykite pakuotę ir patikrinkite, ar nėra išorinių pažeidimų.

2. Užsimovus vienkartinius antpirščius, paimkite “Princesės perlas” žvakutę už kraštelio, prieš tai išskleidę traukimo virvutę esančią ant žvakutės galiuko (žvakutę 5 min. pamerkite į virintą kambario temperatūros vandenį).

3. Paimkite “Princesės perlas” žvakutę dviem pirštais ir pasiruoškite jos įvedimui.

4. Prieš žvakutės įvedimą maksimaliai atsipalaiduokite, švelniai įveskite fito žvakutę apie 7 cm į apatinę dalį. Po teisingo įvedimo jūs nejausite žvakutės viduje, o virvutės galiukas turi būti išorėje.

5. Po 3 dienų žvakutę būtina pašalinti. Švelniai patraukite už virvutės ir žvakutė lengvai išeis į išorę.

6. Po žvakutės pašalinimo, būtina kruopščiai praplauti makštį (plauti švirkščiant šiltą, kambario temperatūros nestiprią ramunėlių arbatą). Patartume nusipirkti irigatorių intymiai higienai vaistinėje ir skystį vidiniam makšties prasiplovimui.

7. Po 24-48 valandų galima naudoti kitą žvakutę.

8. Kiekvienas “Princesės perlas” žvakutės naudojimas turi būti sąlygotas aukščiau išdėstytais nurodymais.

Atkreipkite dėmesį!

 Preparatas – tai ne gydomoji produkcija ir jis naudojamas profilaktikai atlikti.

 Kartais organizmas turi priprasti prie šio preparato ir jeigu jaučiamas diskomfortas, pašalinkite žvakutę graičiau, po 1-2 paros, praplaukite makštį, padarykite 2 dienų pertrauką ir tęskite kursą.

 Žvakutės naudojimas yra draudžiamas mėnesinių metu, o taip pat nėštumo (maitinimo) metu ir merginoms neturėjusioms lytinių santykių.

 Naudojant žvakutę, nerekomenduojamas lytinis gyvenimas, seksualiniai kontaktai galimi praėjus 3 valandoms po žvakutės išėmimo ir praplovimo.

 Nerekomenduojama naudoti žmonėms turintiems alergiją (neigiamas poveikis nepastebėtas).

 Preparatas skirtas tik išoriniam naudojimui.

 Žvakutęs pradėti naudoti 3 dienoms po mėnesinių ir baigti likus 5-6 dienoms iki mėnesinių.

 Būtinai gerkite daug skysčių (apie 2 l. vandens)

 Moterims, kurios kenčia nuo makšties išsausėjimo, pagyvenusioms moterims, prieš žvakutės įvedimą rekomenduojama ją 5 min. palaikyti virintame, kambario temperatūros vandenyje.

 Standartinis profilaktinis kursas – 1-2 “Princesės perlas” žvakučių naudojimas per mėnesį. Standartinis profilaktinis sveikatinimo kursas – 4-12 fito žvakučių, priklausomai nuo problemos.

 Vaistažolinių žvakučių “Princesės perlas” naudojimas efektyviai apsaugo moters organizmą nuo skausmą sukeliančių mikroorganizmų kelionės metu, kai įprastos higienos normos gali būti sutrikusios, maudantis baseinuose ir natūraliuose vandens telkiniuose. Šiuolaikinės moters organizmui reikia periodinių gydomųjų – profilaktinių veiksmų dėl lytinių organų gleivinės mikrobinio peizažo susinormalizavimo.

Septynios produkto funkcijos

1. Valymas: efektyvi profilaktika ir greita pagalbinė vaginos, gimdos kaklelio erozijos, gimdos nusileidimo, specifinio kvapo, dubens srities uždegimo, gimdos priedų uždegimo, gimdos miomos ir kitų ginekologinių susirgimų, sukeltų grybelinės infekcijos terapija.

2. Gimdos valymas nuo šlakų, toksinų: negyvų audinių dalelių, menstruacijų kraujo likučių lytiniuose organuose valymas, specifinių kvapų, grybelinių infekcijų šaltinių naikinimas, medžiagų apykaitos stimuliavimas, kamieninių ląstelių gamybos aktyvinimas, moteriškų liaukų hormonų stimuliavimas, normalių fiziologinių reprodukcinių organų funkcijų atstatymas.

3. Atkūrimas: naikinant erozijas ir pūlingas medžiagas, atstato ląsteles ir liaukų sekreciją. Išlygina, drėkina ir atstato gimdos kaklelio nelygumus, atstato tamprumą ir lytinį jautrumą, padeda gimdos susitraukimui po gimdymo, atstato gimdymo kelius, sveiką vidinių organų mikroflorą.

4. “Princesės perlas” lėtina senėjimą: atstato ląsteles, stimuliuoja sekreciją, atstato gimdos ir makšties stangrumą, siaurina makštį, didina lytinį jautrumą, gerina seksualinį potraukį, lytinio gyvenimo kokybę. Atitolina klimakso procesus, drėkina vaginą, skatina lytinį potraukį, naikina dirgiklius ir kitus simptomus.

5. Kosmetinis efektas: gerina ir atstato lytinių organų normalias fiziologines funkcijas, aktyvina kraujotaką ir imunines ląsteles, reguliuoja endokrininių liaukų darbą, naikina ir šviesina pigmentines dėmes, balina odą, mažina raukšles ir visa tai moterį daro gražia.

6. Sveikatinimas: tamponizuotos Fohow “Princesės Perlas” fito žvakutės naudojamos kaip papildoma terapija sergant arba profilaktiškai. Baigiantis menstruacijoms 1 – 2 žvakutės normalizuoja medžiagų apykaitą, saugo nuo ginekologinių susirgimų, teikia sveiką gyvenimo energiją.

7. Nevaisingumas: tamponizuotos Fohow “Princesės Perlas” žvakutės labai efektyvios ir valančios tubų praeinamumą, reguliuojančios makšties vidaus balansą.

Nauja kosmetinė koncepcija

 Pagal TKM teoriją 12 pagrindinių meridianų, nukreiptų į viršų link veido, drėkinančių ir blizginančių odą, ir papildomi 8 „stebuklingi“ meridianai ir vidaus organai, kuriais teka kraujas ir Ci, tarpusavyje yra susiję. Endokrininiai sutrikimai sukelia kepenų ir inkstų nepakankamumą, skrandžio ir žarnyno sutrikimus, blogėja veido spalva, oda greičiau sensta, atsiranda pigmentinės dėmės, spuogai ir kitokios patologijos: veidas sausėja, sutrinka kraujotaka, daugėja toksinų. Fohow “Princesės Perlas” žvakutės, įvestos į vidų kur susikerta 5 pagrindinių moters organų meridianai, išvalo meridianų kanalus, reguliuoja kraujo sudėtį, balansuoja In ir Jan organizme, reguliuoja endokrininę sistemą ir gaunamas aukštas kosmetinis efektas.

 Lytinė sistema aktyviai dalyvauja organizmo valyme nuo toksinų. Fohow “Princesės Perlas” žvakutės – vienas iš unikaliausių detoksikacijos metodų. Jis yra idealus pavyzdys, įgyvendinantis tarptautinę kosmetikos mintį, nes efektyviai šalina toksinus ir švarina vidinius lytinius organus. Naudojant tradicinius TKM metodus, unikalųjį receptą ir apdirbimo metodus, buvo pasiektas šimtaprocentinis valomasis efektas.

 Rekomenduojame naudoti higieninius Fohow kompanijos įklotus mėnesinių metu, kasdien, o taip pat ir įsidėjus žvakutę.

Ingredients

Dragon tree seed extract, sorrel roots, pseudolarch, catechu acacia, colorific saflor, yellow sophora, borneol, Buha and other rare traditional Chinese medicine plants.

Original tamponized capsules, containing many herbs that have antibacterial and inflammatory effect. Cleanses, controls, restores – therefore these capsules can be used in a number of gynecological diseases.

Tamponized Capsules “Guifei Bao” are recommended for:

1. Prevention and as an additional tool in the treatment of vaginitis, cervical erosion, pelvic inflammation, uterine miomos, fungal infections;

2. Cervical cleaning – dead tissue and menstrual blood residues, unpleasant smell is removed;

3. Stimulating female sex hormone secretion;

4. Reconstruction of physiological reproductive organs functions;

5. Reconstruction of the vaginal wall elasticity and vaginal sensitivity;

6. Maintenance and restoration of the inner vaginal acid-base balance and natural micro flora of the vagina and uterus;

7. Achieving exterior cosmetic effect: brighten pigmentation, whiten skin, and wrinkle reduction.

Tamponized capsules “Princess Pearl” are recommended to use as an auxiliary therapy in a number of gynecological diseases and as a preventive measure against them.

Application:

1. Open the foil package and check for external damage.

2. Wash and dry vagina. Put on the sanitary gloves and pull a tamponized capsule into the vagina; the tip of the cord must remain outside.

3. After three days, the capsule must be replaced. Gently pull out the cord and the capsule easily pulls out. Wash your vagina.

Health care course – consistent use of six capsules.

Comments

Capsules are not recommended for pregnant woman and young girls that did not have sexual relations.

Capsules shall not be used during menstruation, breast-feeding period and on appearance of bodily allergic reactions.

Be careful after pregnancy termination.

[SOURCE OF THE ABOVE INFORMATION: RECENT ACHIEVEMENTS OF ANCIENT MEDICINE BY PROF. DR. ARKADIJUS GAMPERIS,

[MEDICAL DOCTOR AND PROFESSOR OF ORIENTAL MEDICINE, VILNIUS, LITHUANIA – ISBN 978-609-95273-3-8]

New conception of beautifying

From life preserving theory recorded in traditional Chinese medicine, it says twelve regular channels, up to the skin. Skin smoothness has a close connection with the five internal organs and the six hollow organs, also with the Eight Extra Meridians’ Qi and blood circulation. If internal secretion unbalances, it may cause stagnation of liver qi,deficiency of the kidney, incoordination between the spleen and the stomach, sickly complexion, pigmentation, skin aging, acne; Qi and blood cannot nourish face and turbid Qi stay, which lead to chloasma. Putting Qinggong Pill at the intersection of woman’s Five Meridians, it can dredge the channel, regulate Qi and blood, balance Yin and Yang, regulate internal secretion to achieve beauty.

Detoxifying and nourishing through reproductive system is one of the dualism on detoxification in modern iatrology. Its unique way of detoxification by pulling cotton thread is the perfect embodiment of the international beautifying ideas, for the reason that it solves the difficult problem of eliminating toxin automatically through woman’s reproductive system in a proper way. We apply traditional Chinese medicine’s life preserving idea, choose special pharmaceutical substances, and invent unique formula. For that, it has a great power of adsorbability and 100% efficacious for detoxification. This is why Qinggong Pill causes a big stir in women’s beautifying field around the world.

Features:

self-examining: only one Qinggong Pill you need to find out whether you suffer gynecopathy or not.

self-clearing: only one Qinggong Pill you need to clear away toxin and waste inside your vagina.

self-curing: be helpful for the treatment of diseases like hysteromyoma, cervical erosion, ovarian cyst, etc

self-beautifying: improve facial quality, like paling, tarnishing, splash, xerosis cutis, wrinkled skin, etc.

self-nourishing: only one Qinggong Pill per month you need to prevent gynecological disease, constrict vagina and uterus, regain beauty.

Scope of application:

Unpleasant smell in the vagina, leukorrhea with reddish discharge, senile vaginitis, trichomonas vaginitis, colpitis mycotica, pelvic inflammation, annexitis, pruritus vulvae, cervical erosion, hysteromyoma, ovarian cyst, cervical polyp, irregular menstruation, dysmenorrhea, postpartum hemorrhage, lochiorrhea, splash, acne, diminishing inflammation and sterilization, clearing waste, vagina constriction and uterus constriction, maintaining beauty.

Seven healthcare

Purification: be effective to prevent and help to treat gynecological disease caused by colpitis, cervical erosion, hysteroptosis, and unpleasant smell of leucorrhea, pelvic inflammation, annexitis, hysteromyoma and mycotic infection.

Clearing and Detoxifying: this unique way of detoxification is a micro-vacuum, which can clear away dead cell, menses, toxin and waste accumulated inside the vagina, also the unpleasant smell and the source of mycovirus infection to promote metabolism, activate stem cell, stimulate the secretion of estrogen, and regain the usual physiological function of generative organ.

Removing necrosis and promoting granulation: while clearing the waste, it can restore the vitality of dying cells, promote glandular secretion, smooth, nourish the vagina and rough tissue in uterine neck, regain the elasticity and sensibility, help to constrict uterus after giving birth, repair damaged birth canal, regain and maintain healthy tissue.

Postpone senility: restore the vitality of dying cells, promote glandular secretion, help to constrict vagina and regain its vigor, increase sensibility and sexual desire, have you regain prettiness and upgrade your sexual quality, postpone menopause, relieve vagina dryness, keep sexual desire from decreasing and ease your mind.

Beautifying and nourishing: improve and regain the usual physiological function of generative organ, promoting blood circulation for removing blood stasis, activate cell, regulate, internal secretion, reduce and eliminate splash, whiten and smooth skin, make it shiny, rosy and less wrinkled, bring out infinite charm of a woman.

Life preserving: Qinggong Pill is efficacious in some certain gynecological diseases. If there isn’t, it has a function of precaution. After the period of menses, using one or two Pill, it can help to promote metabolism, keep you healthy and vigorous, and easily be away from gynecological disease.

Infertility: It has certain efficacy in infertility by balancing PH value inside the vagina and dredging Fallopian tube.

Attentions

1. For external use only!

2. Prohibited for the virgin and the pregnant.

3. No use in menstrual and lactation period. No use right before and after menstruation.

4. With caution who just has an abortion and who is allergic constitution.

5. Cannot take place of medicine.