Darbas

  Sveiki! Esu Andrej Iljin, man 42 m. Su Fohow kompanija bendradarbiauju nuo pat jos įsikūrimo pradžios 2007m. Esu kompanijos Fohow “Deimantinės komandos” narys.

  Jeigu Jūs jau esate Fohow partneris ir Jūs domina oficiali kompanijos svetainė, paspauskite šią nuorodą Jeigu kažkas iš Jūsų draugų ar pažįstamų rekomendavo Jums Fohow kompanija, tada dėl produkcijos įsigijimo ir bendradarbiavimo kreipkitės būtent pas tą žmogų. Tai reglamentuota mūsų kompanijos etiniuose nuostatuose! Linkiu Jums sveikatos ir gerovės!

  Mūsų optimistiška. linksma ir tikslo siekianti komanda ieško partnerių, bei darbuotojų užsienyje ir visoje Lietuvoje. Kas mums labiausiai patinka šiame darbe tai, kad nereikia lakstyti ir kažką platinti. Pinigai mokami už organizacinį, reklaminį darbą. Žmonės dirba patogiu grafiku, vyksta nemokami apmokymai. Galima dirbti papildomai, pvz. turint mažą vaiką arba kitą darbą, pensinio amžiaus žmonės taip pat yra laukiami.

  Šiuo metu ieškome sau į komandą po 1 – 2 žmonių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Plungėje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Vilkaviškyje, Šilutėje, Biržuose, Anykščiuose, Druskininkuose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose, Prienuose, Utenoje, Ignalinoje, Zarasuose, Visagine ir kt.

Fohow komanijos prezidentas Chu Junsheng aplankė mūsų atstovybę LTV40
2017 09 25

   Ieškome žmonių ir užsienyje. Perspektyvos būti pirmiems Jūsų šalyje ir mūsų pagalba Jums garantuos verslo sėkmę! Ypač domina Lenkija, Latvija, Estija, Vokietija, Anglija, Airija, Bulgarija, Ispanija, Suomija, Švedija, Norvegija, Baltarusija, Rusija, Ukraina, Turkija, Danija, Olandija, Austrija, JAV, Šveicarija, Izraelis, Italija, Čekija ir kt. Bendradarbiai dalyvauja įvairiose akcijose.

  Jeigu Jūs susidomėjote – siūlau susisiekti su manimi ir aptarti viską smulkiau. Galime ir pabendrauti apie tai per Skype, Viber arba WhatsApp. Kaip tik dabar vyksta puikios akcijos naujokams: pradėję dirbti, Jūs galite gauti nuostabių dovanų ir kelionių. Tel., Viber, WhatsApp +37067787777   astra.eventum@gmail.com   skype: astra.eventum